reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

reklama
no u nas dalej drzemki są obecne, ale przyszły tydzień chcemy zrobić bez, zobaczymy co z tego wyjdzie, myślę, że na wyjeździe nie będzie z tym problemu:-p
 
Mateuszek dalej spi w ciagu dnia po dwie godziny. Drzemke ma o 15, a spac idzie o 22.00. Budzi sie miedzy 8 - 10.00. Spi cala noc.

Tomi w ciagu dnia przysyppia po 10 - 15 minut ( mati go budzi swoimi odglosami )
A tak to spi jak mateusz. dwugodzinna drzemka, i cala noc, z dwoma przerwami na cyca. No i w samochodzie spi i na spacerze. Czyli jak tylko moze, to nie przepusci malej drzemce;-)
 
no wlasnie! hhi mam pytanko! zawsze sie zastnawialam jak to jest z rodzenstwem.. szczegolnie takim malusim.. czy malutkie dzieciatko budzi starszego brata czy siostre ? wiadomo ze niemowlaczki plcza jeszcze w nocy itd.. :)

moja mala potrafi ie spc w ciagu dnia w ogole.. ale powiem szczerze ze pozniej wieczorem jest marudna.. wiec jeszcze ja klade na godzinke by podrzemkala :D
 
Domiska - u nas jest na odwrot. To Maly jest poszkodowany, bo Starszy go w ciagu dnia caly czas budzi. Smiech, krzyk, wyglupy. To Tomka stawia na rowne nogi. Ale dzieki temu Maly spi pieknie cala noc.
Natomiast placze czy glosne gaworzenieTomka, Mateusza w ogole nie rusza.
 
Ipanema, gratuluje superchlopaczkow :tak::-)

Domiska, ja bym chciala, zeby Sara spala w ciagu dnia chociaz godzinke, bo mozna w tym czasie cos zrobic, ale z drugiej strony jak Sara spalaby chociaz chwile w poludnie czy popoludniu to wieczorem poszlaby spac o polnocy :baffled::-p
Nie spi wiec 99% dni w miesiacu w ogole, a i tak wieczorem zasypia najwczesniej o 20:00, a przez ostatnie dwa dni przed 22:00 dopiero pada :sorry2:
 
a Sandrus o ktorej Sara ci wstaje?:)

mja mala klade do jej lozka na drzemke i odpukc chodzi spac kolo 21 tyle ze odkad wlasnie wrocilismy z polski musimy z nia siedziec jak wieczorem idzie spac dopoki nie usnie wrrrrr
na drzemke kladzie sie sama i moge ja zostawic sama w pokoju i usnie sobie sama.. mam nadzieje ze wkrotce tak tez bedzie wygladalo chodzenie spac wieczorem wrrr
 
reklama
Ipanema ale Ci fajnie, chłopaki się nawzajem poukładali ze spaniem:-p
Aluta jednak spała na wczasach, ale tylko w samochodzie jak wracaliśmy z wyciągów:-p
 
Do góry