reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

u nas, podobni ejak u bedyty sprawdza sie śpiworek:tak::tak: pod kołdrą mała spać nie potrafi (czyt. rozkopuje się:-p)

leika- ja fajne i ciepłe piżamki zazwyzaj kupuje na bazarkach:tak: w sklepach szukałam i nigdy nie natrafiłąm na takie fajne:) a tam- za komplecik płacę w granicach 20 zł:-)
 
reklama
No i jak Domiska po Waszej zmianie czasu? :-)

Sara po wczorajszym dniu, dlugim spacerze i wypadzie do restauracji, jak padla przed 21, tak przed 9, jak wychodzilam do pracy, dalej spala :tak::-)
 
Ami wczoraj padła o 20.30 i obudziła sie o 4 z zamiarem obejrzenia bajki:szok:co ja sie natłumaczyłam ze jeszcze noc i trzeba spać a ta jak skowronek rześka :blink:ale w końcu usneła, spała aż do 6:baffled:
 
hihi Sandro no wiec.. mala "wczesniej" chodzi spac no i wczesniej sie budzi.. wstaje po 8 :( bu.. nie zdarza sie jej wstac przed 8 ale zauwazylam ze nie spi tak dlugasno np do 11 :D
 
chyba jakaś kumulacja była, Alka wczoraj do 24 szalała, ale trochę mojej winy, bo wysikałam ją do spania i nie zgasiłam światła.....
 
U nas w dalszym ciagu z powodu braku dzrzemek w ciagu dnia Sara ok. 19:30 juz chrapie i spi do ok. 8:00 :tak: (polepszylo sie :-p), w niedziele spala nawet do 10!:szok::tak::-)

Dzisiaj nad ranem mnie obudzila, zebym jej mleko zrobila, ale wytlumaczylam jej, ze mleko dostanie jak bedzie dzien, a teraz jak chce to moze sie napic wody i posluchala, ale ja juz mialam po snie i drzemalam tylko do 7:00, a Sara obudzila sie o 8:00 :tak:
 
reklama
Do góry