reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak to było przed, czyli wspomnienia :)

reklama
już pisałam na innym waku

jeżeli chcecie by zdjęcia byly widoczne nie wklejajcie ich jako załączniki ale jako "wklejone zdjęcia" no przez image shack.

niestety to utrudnienie po wprowadzeniu zamkniętych wątków zdjeciowych, że załączniki widoczne sa dla zamkniętych grup tylko w ich albumach zdjeciowych.

moze się to zmieni... ale na razie trezba kombinować :)
 
dokładnie rok temu tj. 5 sierpnia zrobiłam test i był on..........pozytywny. Po powrocie z wakacji na słowacji. wcześniej tj. przed wyjazdem robiłam test ale nic nie pokazał. No i na wakacjach piłam piwko no i jeszcze paliłam :( a potem miałam kaca,i stracha ,że coś będzie nie tak ale na szczęście jest ok :)
 
agawa to długo czekałaś na test...ja już byłam po 3 badaniach USG ibyłam już zakochana w zdjęciu, na którym Pati ma 9mm
 
reklama
urde a ja od 7-8 tygodnia miałą mprzykazane leżenie i oszczędzanie się. miała moja ginka nosa, że moga być cyrki z ciążą z tytułu stresującej mocno pracy.
 
Do góry