reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

monia no to sie ciesze ze wszystko dobrze jednak! najgorsze sa te nerwy o obawa o malenstwo! A na kiedy masz termin, na styczen czy jeszcze na grudzien?

eva my z malym mamy teraz taka zabawe ze jak sie wypina i czuje go przez skore to zaczynam go glaskac i sie cofa. A jak tylko wezme reke to znow sie wypina znow zaczynam go glaskac i sie chowa. I tak w kolko poki mu sie nie znudzi:-)
 
reklama
termin to ja mam ,ale sama niewiem na kiedy..hihi...
znaczy sie pierwszy byl na 5 styczen i tego sie chyba bede trzymac,ale lekarz mi mowil ze od 20 grudnia to juz mam byc gotowa....:-)
2 dzieci juz mam i oboje sie rodzili tak samo w 37 tygodniu...3500 i 3750:-)
 
netefe jak już będzie mocniej kopać, to spróbuj postukać trochę w brzuszek - czasem można już wyczuć reakcję ;) wczoraj przez dobrych kilka minut sobie tak odpukiwaliśmy - jak zaczęłam stukać palcami to zaraz dziecko zaczynało mi odpukiwać w tym miejscu tylko mocniej niż zwykle ;)
słyszałam że dzieci na tym etapie zaczynają bawić się w ten sposób :)


Dzisiaj spróbuję :)
 
dzis tak kolo 3 rano moj ukochany zerwal sie spocony ...usiadl na lozku szukal mnie reka...i powtarzal tylko...kochanie jedziemy??:-D:-) myslalam ze sie posiusiam,odpowiadalam a on dalej to samo....potem sie wybudzil i mowil,ze wydawalo mu sie ze to juz.....haha
ale mial sen :cool2:
 
agugucha cos mnie sie zdaje ze tym razem to ja se do konca bede czekac na malego stworka:-) ciekawa jestem co ze swietami....bardzo bym chciala pojechac do przyszlych tesciow z moim panem ,ale to przeszlo 400 km....co otym myslicie dziewczyny??
termin mam na 5 stycznia ...
 
monia hmmmm na Twoim miejscu chyba bym sie troche bala zaryzykowac. Bo co zrobisz jak zaczniesz rodzic w swieta? A to tak blisko terminu...
 
jestem dzis po wizycie i lekarza....dostalam pozwolenie na wyjazd...mam co jakis czas postoja robic i nogi rozprostowac:-)
najwyzej urodze w miescie Warszawa:-)
wyniki mam bardzo dobre...i widzialm znowu malenstwo...i wiecie co??poan doktor mi powiedzial ,ze ewidentnie jezyk wytyka...haha
 
Czesc dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo... ale moj ukochany przyjechal i jakos tak nie mialam kiedy :-):-):-)... widze ze u Was wszystko dobrze:-):-) ja jutro mam wizyte u ginekologa a za tydzien 3D... moze wreszcie sie dowiem co bedzie:-):-) doczekac sie juz nie moge:-):-) no i data slubu juz zaklepana na 6 lutego:-):-) Buziaki dla was wszystkich:-)​
 
reklama
jestem dzis po wizycie i lekarza....dostalam pozwolenie na wyjazd...mam co jakis czas postoja robic i nogi rozprostowac:-)
najwyzej urodze w miescie Warszawa:-)
wyniki mam bardzo dobre...i widzialm znowu malenstwo...i wiecie co??poan doktor mi powiedzial ,ze ewidentnie jezyk wytyka...haha

Warszawa nie taka straszna, bo sama w niej mieszkam :) Jakbyś trafiła na Madalinskiego, to mają dobrą opiekę :-)
 
Do góry