reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

no tak....jakby coś to w Wawie dzidzia sie urodzi....ale my tylko tak na 2 dni tam jedziemy wiec mam nadzieje ,ze wszystko bedzie dobrze:-)
 
reklama
Na pewno bedzie wszystko dobrze, a my dzis bylsmy u doktora i po raz pierwszy slyszelismy bijace serduszko naszego skarba:-):-):-) Cudowne!!! Mogłabym słuchac godzinami :-):-) Za tydzien jedziemy na usg3d moze wreszcie dowiemy sie jaka plec:-):-):-)
 
Ja bijące serduszko już słyszałam :) na poprzednich dwóch USG. Niesamowite przeżycie tak samo jak zobaczenie małej kruszynki w Twoim brzuszku
 
dziewczynki slyszaly bicie serduszka swoich pociech:-)milusio:-)
ja tym razem mialam usg bardzo dlugo bo maly najpierw sie strasznie wiercil a potem sie popisywal....haha doslownie.....lekarza zawolal pielegniarke normalnie,zeby sie z nami posmiala...a czemu ,a temu ze maly przez jakis czas nam wytykal jezyk...haha
machal lapkami i potem tyłeczkiem pod obraz sie wsowal...:-):cool2:
rozrabiaka bedzie:-)
wczoraj wieczorem mialam 2 dosc mocne skurcze....trwaly moze jakies 2 ,3 minuty kazdy,ale potem przeszlo jak reką odjac....wiec chyb anie mam sie co stresowac,,,
 
ps-dzos w snie jakas pani mi pokazaywala koszule...znaczy sie w jakims sklepie bylam i mialam ją do porodu kupic...:szok: obudzilam sie lekko wystraszona...
 
ps-dzos w snie jakas pani mi pokazaywala koszule...znaczy sie w jakims sklepie bylam i mialam ją do porodu kupic...:szok: obudzilam sie lekko wystraszona...
Ja usg mam prawie na każdej wizycie, ale nie słyszałam nigdy serduszka wczesniej a wczoraj po raz pierwszy robili mi KTG (chyba tak to sie nazywa) myślałam ze sie porycze:-) A mój K.. mówił tylko "jak sypko bije" hihi Masz racje Netefe to niesamowite przeżycie:-) mogłabym słuchac godzinami....
 
tataus Marcela....coraz czesciej wieczorem czyta ...znaczy sie kladzie sie z glowa przy brzucholu i czyta normalnie naglos kubusia puchatka....:-)
 
tataus Marcela....coraz czesciej wieczorem czyta ...znaczy sie kladzie sie z glowa przy brzucholu i czyta normalnie naglos kubusia puchatka....:-)
No to ja łasnie to wczoraj miałam tyle ze sama głowice mi do brzuszka przyłozyła zeby chwile posluchac a pas zdjela... ale to na pewno to było :-):-) Mój czasami mowi do brzuszka ale bajek nie czyta hihihi:-)
 
reklama
Ja usg mam prawie na każdej wizycie, ale nie słyszałam nigdy serduszka wczesniej a wczoraj po raz pierwszy robili mi KTG (chyba tak to sie nazywa) myślałam ze sie porycze:-) A mój K.. mówił tylko "jak sypko bije" hihi Masz racje Netefe to niesamowite przeżycie:-) mogłabym słuchac godzinami....

Ja też bym chciała mieć tak często USG...:-( Ale mnie nie stać na to i będę miała jeszcze jedno. No chyba, że w programie są przewidziane jakieś bonusowe usg :-)
(Zapisałam się do programu, gdzie miasto płaci mi za badania :-D)
 
Do góry