reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Ja przez prawie 4 lata bralam Yasminelle ktore kosztowaly prawie 50 zl, wiec teraz te milej sie kupuje ;) pierwsze opakowanie zaczynam od poniedzialku mam nadzije ze bedzie okej ;)
 
Również brałam Cilest przez parę dobrych lat... Zdarzyło mi sie przy pierwszym opakowaniu, że również plamiłam, w późniejszym czasie raczej było wszystko oki... Czasami pojawiło się delikatne plmienie ale to bardziej z tego powodu, że miałam jakieś problemy jelitowe albo zapomniałam tabletki...:<

Co do samych tabletek, to z tego co wiem są słabe,jak dla mnie były idealne... Po odstawieniu od razu zaszłam w ciążę...a teraz, po niej, mam zamiar do nich wrócić:)

Ja uważam, że jeśli coś nas niepokoi i doprowadza w jakimś stopniu do stresu to lepiej zadzwonić do lekarza:):)
 
Ja brałam yasmin przez rok po to aby wyciszyć jajniki ponieważ choruje na PCO i nie mogłam zajść w ciążę .Generalnie wszystko było ok, nie miałam problemów z cerą , nie przytyłam za dużo ,natomiast strasznie "urosły"mi piersi szlag mnie trafiał bo i tak mam spore.Libido zerowe.Ale najlepsze cyrki zaczely sie gdy odstawiłam tabletki.....przez pierwszy miesiąc tak spuchłam , że skarpetki mi się wrzynały tyle mialam wody w sobie, non stop chciało mi się pić a do toalety to tak nie bardzo.po pierwszym okresie to minęło ale przytyłam 5 kg i nie mogłam się ich pozbyć.Ale....no właśnie po odstawieniu zaszłam w ciążę a do tego dążyłam więc suma sumaru opłacało się:)

 
Cortina rzeczywiście tanio :O U mnie też nie ma tej apteki niestety więc zmuszona jestem kupować po 50zł. Pech chce do tego, że dostajęrecepty na 4 opakowania i za jednym razem wydawać 200zł to trochę bolesne jest :((
 
Ja też biorę cilest,jak dla mnie są super, żadnych skutków ubocznych...bałam się że przytyję, ale na szczęście to były tylko obawy, a nawet schudłam 16 kg. do tego super cena....
 
Cortina rzeczywiście tanio :O U mnie też nie ma tej apteki niestety więc zmuszona jestem kupować po 50zł. Pech chce do tego, że dostajęrecepty na 4 opakowania i za jednym razem wydawać 200zł to trochę bolesne jest :((

ja na jednej recepcie mam 6 op. wypisywanych ale nigdy nie kupuje calosci, albo w aptece robia odpis recepty albo na odwrocie pisza "wydano 1op" i wala pieczatke ;)

jestem w polowie pierwszego opakowania i stwierdzam ze chudn ;) przypisuje ta zasluge tabletka wlasnie ;) jem 3 posilki w ciagu dnia i nie ciagnie mnie tak do slodyczy ;)
biorac yasminelle jadlam non stop :confused:
 
reklama
ja na jednej recepcie mam 6 op. wypisywanych ale nigdy nie kupuje calosci, albo w aptece robia odpis recepty albo na odwrocie pisza "wydano 1op" i wala pieczatke ;)

jestem w polowie pierwszego opakowania i stwierdzam ze chudn ;) przypisuje ta zasluge tabletka wlasnie ;) jem 3 posilki w ciagu dnia i nie ciagnie mnie tak do slodyczy ;)
biorac yasminelle jadlam non stop :confused:

To akurat fajny skutek uboczny ;-) Pisza dalej jak się czujesz po tych tabsach. Ja nadal czekam na pierwszą @ po porodzie żeby zacząć brać QLAIRE.
 
Do góry