reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

no no sylwia :-) ;-) czekamy na jakies info po zrobieniu testu :tak:

co do mojej pracy- lekarka nie dala mi zwolneinia :baffled: zalecila jednak- na pismie- ze praca siedzaca... ale jak tego dokonac skoro nei maja dla mnie innego stanowiska :sorry2::dry: stoje 6 godzin, no z przerwami- bo nei daje rady juz tak non stop, w czwartek ide do innego gina ale watpie zeby jedna wizyta cos dala :dry: a na prywatnego mnie nie stac :no:
 
reklama
Sylwia - czekamy na newsa .........
Madzia - uwazaj na siebie i dzidziusia - lepiej dmuchac na zimne bo pozniej jak trzeba lezec to jest przerąbane nie mowiąc o szpitalu - powiedz lekarzowi ,ze po pracy masz w domu jeszcze energicznego dwulatka i chciałabyś troszke zwolnić
 
no niezle was nakrecilam hehehe:laugh2:

ale wiecie co ja sie boje...........jak bedzie na tak............i jak bedzie na nie.................bo sie rozczaruje
ostatnia @mialam 8 kwietnia
 
Sylwia!!! No ja mialam 4 kwietnia.... Wez ty juz nas nie denerwuj, bo ktos tu jeszcze zawalu dostanie (Kasianka ma slabe serce:-D). Znaczy sie wg moich wyliczen bysmy mialy prawie taki sam termin:tak: Lec po test przeciez tyle dni po Owulacji to go mozesz zrobic o kazdej porze.... Pozatym jesli naprawde jestes w ciazy, to trzeba sie wybrac jak najszybciej do lekarza!!!! Badania porobic itd!!! Juz szybciuto do apteki i do kibelka:angry::-D:-D:-D:-D
 
Emcia dobrze piszesz ...!!!!!!

Sylwuś ..marsz po test do apteki :laugh2:;-):sorry2::sorry2::-D:-D:-D

to by jakiś 7 tydzień wychodził....
 
wczoraj i dzis uziemiona-dziecko chore:-p
jutro po pracy kupie:tak: czyli jak zrobie ok.18 to moze byc?
oj kobity kobity
 
reklama
Do góry