reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
na niepeknietych tez robia :) pewnie zalezy od filozofii gina ale nawet jak poczytasz statystyki zachodzenia w ciaze to dzien przed owu i dzien owu maja prawie to samo prawdopodobienstwo :)
Nieprawda - w dzien przed owu jest wieksza szansa na sukces, niz w sama owu. Dlatego sie zdziwilam, ze IUI robia na peknietych pecherzykach.
 
reklama
widocznie rozne statystyki roznie mowia... na FF jest minimalnie wieksze prawdopodobienstwo w dzien owu. Ale doslownie minimalnie.
 
ja miałam dwa razy iui na niepeknietym i co ...wolałabym zeby było robione na pekniety mysle ze wtedy było by łatwiej sie przedostac plemnikom
 
Macku - ja ostatnio zastrzyk robilam na pogotowiu, kosztuje to 10zl ale zrobia o dowolnej godzinie:)
Doktorek mowil, ze bardzo ciezko jest okreslic moment pekniecia. Idealnie by bylo wstrzelic sie w sam moment pekniecia, ale tego nie da sie przewidziec. Dzisiaj dowiem sie czy moje pecherzyki pekly, ale mam stresa!!!
 
ja miałam dwa razy iui na niepeknietym i co ...wolałabym zeby było robione na pekniety mysle ze wtedy było by łatwiej sie przedostac plemnikom
Nie rozumiem, jaki to ma zwiazek...?

Macku - ja ostatnio zastrzyk robilam na pogotowiu, kosztuje to 10zl ale zrobia o dowolnej godzinie:)
Doktorek mowil, ze bardzo ciezko jest okreslic moment pekniecia. Idealnie by bylo wstrzelic sie w sam moment pekniecia, ale tego nie da sie przewidziec. Dzisiaj dowiem sie czy moje pecherzyki pekly, ale mam stresa!!!
Ja musze miec w sumie 4 zastrzyki... Bo Ty nie mialas menopuru?

Nie martw sie - n pewno pekly :tak:
 
:no::wściekła/y::no::wściekła/y::no: jeny jaka ja zielona jestem , jak was czytam to gały mi wychodza:szok: ja tu sie zbliżam dopiero do hsg, a wy juz po kilku IUI i macie wieksze pojecie. Ja to sie nie znam na tym w ogóle a juz tyle lat sie staram o niunie:(
 
Ja miałam iui robiony na pękniętych pęcherzykach, wstrzeliliśmy się praktycznie co do godziny. Zaszłam, ale poroniłam w 4 tyg. Na początku kwietnia kolejna próba. Mam nadzieję że tym razem nie poronię, choć cały czas mam takie obawy.
 
Macku - ja mialam tylko pregnyl 3 opakowania, ale to wymieszali w jednej fiolce i podali na raz
Jeden pecherzyk pekl:) Drugi nie i wyrosly jeszcze jakies nowe pecherzyki:/ Od dzisiaj mam brac luteine a 18 beta
 
reklama
Natus trzymam &&&&&&!!!!! jeszcze 10 dni!!!
ja od wczoraj czuje się paskudnie okropne nudności przez cały dzień, strasznie to męczy!!
 
Do góry