reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
natuś trzymam kciuki, ale szkoda ze nie zrobili ci usg, bo wtedy by bylo wiadomo czy na prknietym, czy nie. Wiesz mi wlasnie lekarz powiedzial ze jak ja bede robic to beda 2 podania na pekajacym i na peknietym, dlatego sie dziwie...
 
reklama
Pytalam sie o to lekarza, powiedzial ze jego uczono ze USG przed inseminacja moze zaburzyc skutecznosc. Ze lubrykant moze spowolnic plemniki lub zablokowac im droge, tak samo prezerwatywa, moze zawierac jakies sladowe ilosci zwiazkow. Dlatego lepiej zaryzykowac, ze pekly. Po pregnylu pekaja po 24-36h a ja mialam IUI po 34h od podania zastrzyku, wiec teoretycznie powinny peknac. Poprawiac mamy naturalnie a w pon zobaczymy czy pekly.
 
Macku - przykro mi, ze sie nie udalo:/ Ale dobrze, za masz zapal i probujesz dalej:)
A mam inne wyjscie? :sorry2:

Bylam dzisiaj na IUI. Nasienie super, nie wiem jak pecherzyki, bo nie mialam USG. W pon na kontrole, czy pecherzyki pekly, czyli czekam..
A gdzie mialas robione? Na polnej czy w gabinecie?

Pytalam sie o to lekarza, powiedzial ze jego uczono ze USG przed inseminacja moze zaburzyc skutecznosc. Ze lubrykant moze spowolnic plemniki lub zablokowac im droge, tak samo prezerwatywa, moze zawierac jakies sladowe ilosci zwiazkow. Dlatego lepiej zaryzykowac, ze pekly. Po pregnylu pekaja po 24-36h a ja mialam IUI po 34h od podania zastrzyku, wiec teoretycznie powinny peknac. Poprawiac mamy naturalnie a w pon zobaczymy czy pekly.
Mi mowil to samo :tak:
 
reklama
Do góry