reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hej hej!
Ja juz po wizycie, nasza Myszka ma całe 540g, rozwija się wzorowo! 🥰
Ja jednak mam troszkę stresu, bo szyjka mogłaby być dłuższa. Póki co oszczędny tryb życia z polegiwaniem i mam nadzieje, ze nie będzie innej konieczności i większego ryzyka. Co ja bym dala, żeby tego Cudaka bezpiecznie donosić! 🙄
Może jakaś nutka pocieszenia plis?
Hej. Łącze się również z szyjką, której długość szału nie robi. Mam 3cm więc jeszcze nic nie dostałam. Tylko zalecenie by się oszczędzać od wczoraj. I wychodzi na to, że leżenie mi nie służy bo od tego leżenia wszystko mnie boli. Ale jak trzeba to trzeba.
 
Hej. Łącze się również z szyjką, której długość szału nie robi. Mam 3cm więc jeszcze nic nie dostałam. Tylko zalecenie by się oszczędzać od wczoraj. I wychodzi na to, że leżenie mi nie służy bo od tego leżenia wszystko mnie boli. Ale jak trzeba to trzeba.
No to gramy w tej samej lidze, a który tc?
Ja faszeruje się luteina ale to że względu na ivf, a nie tylko szyjke. Mówią że profilaktykę się wdraża jak na polowkowych ma mniej niż 2.5, wiec jeszcze jesteśmy w normach 😆
Ja dzis wzielam zdalna pracę i zaraz mi tylek odpadnie od leżenia..
 
No to gramy w tej samej lidze, a który tc?
Ja faszeruje się luteina ale to że względu na ivf, a nie tylko szyjke. Mówią że profilaktykę się wdraża jak na polowkowych ma mniej niż 2.5, wiec jeszcze jesteśmy w normach 😆
Ja dzis wzielam zdalna pracę i zaraz mi tylek odpadnie od leżenia..
Ja też po ivf, ale brałam progesteron besins do 16tygodnia. Potem już mi lekarz nie kazał🤷‍♀
Ja troszkę dalej, bo jutro zaczynam 27tydzien. Mały ma 928g 💪
 
Ty miałaś pozytywny po inseminacji, a Artemida mówi po in vitro. Miałaś może zastrzyk na pęknięcie? On jest z hcg więc po nim mogłaś mieć pozytywny wynik.
Prosze o pomoc.... jestem 18 dzien po inseminacji mialam progesteron doochwowy ktory opznil mi okres a od wczoraj mam rozowe plamienia co to moze znaczyc zadnych boli jak na okres
 
reklama
Ja też po ivf, ale brałam progesteron besins do 16tygodnia. Potem już mi lekarz nie kazał🤷‍♀
Ja troszkę dalej, bo jutro zaczynam 27tydzien. Mały ma 928g 💪
ja cały czas luteina, progesteron besins i cyclogest, wiec moja się nie poddaje! 😁 Ja jutro 24, wiec niech leci szybko!
Maly już kawał Kawalera 😁😁😁
 
Do góry