reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej hej!
Ja juz po wizycie, nasza Myszka ma całe 540g, rozwija się wzorowo! 🥰
Ja jednak mam troszkę stresu, bo szyjka mogłaby być dłuższa. Póki co oszczędny tryb życia z polegiwaniem i mam nadzieje, ze nie będzie innej konieczności i większego ryzyka. Co ja bym dala, żeby tego Cudaka bezpiecznie donosić! 🙄
Może jakaś nutka pocieszenia plis?
 
reklama
Tez mialam 8 dni po pozytywny wynik na 14 dzien juz negatywny....teraz czekam na @ bo w poniedzialek odstawilam progesteron i okresu nie mam...a testowod poniedzialku nie robilam...boli podbrzusze jak na okres ale nie przychodzi...lekarz kazal czekac do konca tygodnia
po progesteronie okres ma prawo przyjść do 14dni
 
Hej hej!
Ja juz po wizycie, nasza Myszka ma całe 540g, rozwija się wzorowo! 🥰
Ja jednak mam troszkę stresu, bo szyjka mogłaby być dłuższa. Póki co oszczędny tryb życia z polegiwaniem i mam nadzieje, ze nie będzie innej konieczności i większego ryzyka. Co ja bym dala, żeby tego Cudaka bezpiecznie donosić! 🙄
Może jakaś nutka pocieszenia plis?
Jak długą masz szyjkę? Kochana wszystko będzie pięknie! Po to była ta cała walka 💪❤️❤️
 
Spokojnie kochana. Dopiero od 2,5 zaczyna się konkretna kontrolą więc odpoczywaj i nie zawracaj sobie jakoś bardzo tym głowy 😘😘😘
No właśnie też czytałam u mamy ginekolog, że na polowkowych, jak szyjka ma powyżej 25mm to ryzyko przedwczesnego porodu 1%, jednym z zaleceń profilaktycznych jest luteina a ja ją biorę od początku ciazy.
No Kochana o obyś miała rację. Jak dzis usłyszałam, że im dłużej wytrzyma tym większe szanse na przeżycie dziecka to miałam lekki zawał.
 
No właśnie też czytałam u mamy ginekolog, że na polowkowych, jak szyjka ma powyżej 25mm to ryzyko przedwczesnego porodu 1%, jednym z zaleceń profilaktycznych jest luteina a ja ją biorę od początku ciazy.
No Kochana o obyś miała rację. Jak dzis usłyszałam, że im dłużej wytrzyma tym większe szanse na przeżycie dziecka to miałam lekki zawał.
Bo straszą niepotrzebnie.. nie zamartwiaj się bo szyjka nie jest najkrótsza a poza tym jeśli będzie się skracalam to są sposoby, szew passer.. wszystko będzie pięknie, najważniejsze że dzidziunia ma się dobrze 🥰🥰 możesz spokojnie robić wyprawkę ;)
 
Hej hej!
Ja juz po wizycie, nasza Myszka ma całe 540g, rozwija się wzorowo! 🥰
Ja jednak mam troszkę stresu, bo szyjka mogłaby być dłuższa. Póki co oszczędny tryb życia z polegiwaniem i mam nadzieje, ze nie będzie innej konieczności i większego ryzyka. Co ja bym dala, żeby tego Cudaka bezpiecznie donosić! 🙄
Może jakaś nutka pocieszenia plis?
Super ,że z Księżniczką wszystko dobrze 🥰🥰 Co do szyjki to jeszcze wydaje mi się że nie jest aż taka krótka ale fakt oszczędzaj się . Na pewno będzie wszystko dobrze . Nie raz słyszałam takie historie, że cała ciąża szyjka krótka a jeszcze i tak urodziły po terminie ☺️ trzymam kciuki za Was 😘✊✊
 
No właśnie też czytałam u mamy ginekolog, że na polowkowych, jak szyjka ma powyżej 25mm to ryzyko przedwczesnego porodu 1%, jednym z zaleceń profilaktycznych jest luteina a ja ją biorę od początku ciazy.
No Kochana o obyś miała rację. Jak dzis usłyszałam, że im dłużej wytrzyma tym większe szanse na przeżycie dziecka to miałam lekki zawał.
Spokojnie. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że w 27 tygodniu z kawałkiem mialam szyjkę 10 mm. Urodziłam w 31+1 i dzieciaki mają się dobrze.
Co prawda w szpitalu trochę poleżały ( corka miała w dniu porodu 1060gram a synuś 1760).
Ale mamy się cudownie 🥰🥰
 
reklama
Bo straszą niepotrzebnie.. nie zamartwiaj się bo szyjka nie jest najkrótsza a poza tym jeśli będzie się skracalam to są sposoby, szew passer.. wszystko będzie pięknie, najważniejsze że dzidziunia ma się dobrze 🥰🥰 możesz spokojnie robić wyprawkę ;)
To akurat racja niby to ma uspokoic, ale ja od razu się boję o najgorsze! Kupilam już fotelik i gondole, wiec Lala jest wyczekiwana, ale w swoim czasie. Dziękuję 😘😘😘
 
Do góry