reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Super ,że z Księżniczką wszystko dobrze 🥰🥰 Co do szyjki to jeszcze wydaje mi się że nie jest aż taka krótka ale fakt oszczędzaj się . Na pewno będzie wszystko dobrze . Nie raz słyszałam takie historie, że cała ciąża szyjka krótka a jeszcze i tak urodziły po terminie ☺️ trzymam kciuki za Was 😘✊✊
No jest w normie, ale połączenie mojej Doktor I mnie panikara to jakaś masakra się robi! 😁
Oszczędzać się będę na pewno, zero sprzatnia, w pracy trochę zdalnej, catering zamawiam i musi być ok. Dziękuję 😘😘😘
 
reklama
Spokojnie. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że w 27 tygodniu z kawałkiem mialam szyjkę 10 mm. Urodziłam w 31+1 i dzieciaki mają się dobrze.
Co prawda w szpitalu trochę poleżały ( corka miała w dniu porodu 1060gram a synuś 1760).
Ale mamy się cudownie 🥰🥰
piękne wieści! A od początku tak szybko Ci się skracała?
 
Całą ciążę mialam " długa i piękna szyjkę". Nawet lekarz prowadzący ( u innego robiłam usg prenetalne i dodatkowe wizyty) pisał skierowanie do szpitala z innych przyczyn.
Całą ciążę miałam bardzo ciężką.
Fakt faktem raz mialam pominięte badanie szyjki także ok 5 tyg byłam bez wiedzy o jej stanie...
 
@hername staraj się jak najwięcej odpoczywać i jak najmniej stresować. Zdecydowanie lepiej leżeć w domku w łóżeczku niżeli w łóżku szpitalnym być podłączona cały czas pod ktg i moc wstać tylko do łazienki żeby zrobić 3 kroki.
Trzymam kciuki, napewno będzie wszystko dobrze 🥰
 
Całą ciążę mialam " długa i piękna szyjkę". Nawet lekarz prowadzący ( u innego robiłam usg prenetalne i dodatkowe wizyty) pisał skierowanie do szpitala z innych przyczyn.
Całą ciążę miałam bardzo ciężką.
Fakt faktem raz mialam pominięte badanie szyjki także ok 5 tyg byłam bez wiedzy o jej stanie...
ja mam kolejną wizytę za 3tyg, mam nadzieję, że będzie stabilnie!
 
@hername staraj się jak najwięcej odpoczywać i jak najmniej stresować. Zdecydowanie lepiej leżeć w domku w łóżeczku niżeli w łóżku szpitalnym być podłączona cały czas pod ktg i moc wstać tylko do łazienki żeby zrobić 3 kroki.
Trzymam kciuki, napewno będzie wszystko dobrze 🥰
znam to z autopsji, leżałam w domu 1.5miesiaca na początku ciazy, wiec mam porównanie. Jeszcze mnie Doktor nie położyła, ale folguje z pracą i obowiązkami bankowo.
Dzięki:)
 
Tez mialam 8 dni po pozytywny wynik na 14 dzien juz negatywny....teraz czekam na @ bo w poniedzialek odstawilam progesteron i okresu nie mam...a testowod poniedzialku nie robilam...boli podbrzusze jak na okres ale nie przychodzi...lekarz kazal czekac do konca tygodnia
Ty miałaś pozytywny po inseminacji, a Artemida mówi po in vitro. Miałaś może zastrzyk na pęknięcie? On jest z hcg więc po nim mogłaś mieć pozytywny wynik.
 
No jest w normie, ale połączenie mojej Doktor I mnie panikara to jakaś masakra się robi! 😁
Oszczędzać się będę na pewno, zero sprzatnia, w pracy trochę zdalnej, catering zamawiam i musi być ok. Dziękuję 😘😘😘
Tak no trochę Cię nastraszyła Twoja Ginekolog. Tym bardziej wiadomo, że kobieta w ciąży przeżywa to x razy więcej. Dokładnie teraz leniuchuj ile trzeba ☺️😘
 
znam to z autopsji, leżałam w domu 1.5miesiaca na początku ciazy, wiec mam porównanie. Jeszcze mnie Doktor nie położyła, ale folguje z pracą i obowiązkami bankowo.
Dzięki:)
Ale to też znak ze nie jest tak źle bo gdyby była jeszcze krotszs to gin pewnie by Cie do szpitala położyła albo inne bardziej restrykcyjne zalecenia dala :)
 
reklama
Do góry