reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U mnie w klinice były 3 werdykcje bety 3, 7 i 10 dpt. I fakt, stres nieziemski, jak odbierałam drugą weryfikacje to myślałam że padnę na zawał 🙄😳 ale ja od dnia transferu wmawiałam wręcz sobie że kropki ze mną zostaną, że nie ma innej opcji. I oczywiście powodzenie zabiegu nie zależało od tego co myślę ale jakoś lżej mi było, że one już są na miejscu i napewno nigdzie się nie wybiorą 😉
 
reklama
A u mnie byl zawsze problem z testowaniem. Nienawidzę tego. Zawsze czekałam ile się da żeby nie robić. Najczesciej przychodziła @nim zdążyłam kupić. W ciągu 5 lat staran testowałam 3 razy... Teraz po procedurze nie wyobrażam sobie testowania. Emocje sięgają zenitu. Zapewne pobiegnę na betę jak okres się spóźnione.
Moja ciekawość jest silniejsza i tak długo wytrzymałam testując 13dpo 😉
 
A u mnie byl zawsze problem z testowaniem. Nienawidzę tego. Zawsze czekałam ile się da żeby nie robić. Najczesciej przychodziła @nim zdążyłam kupić. W ciągu 5 lat staran testowałam 3 razy... Teraz po procedurze nie wyobrażam sobie testowania. Emocje sięgają zenitu. Zapewne pobiegnę na betę jak okres się spóźnione.
Ja po transferze tak bardzo sie balam, tak nie chcialam tam zagladac... Czekalam do wieczora az maz wroci i dopiero wtedy spojrzalam na wynik.. Ale serce mi strasznie mocno waliło.. Mega wielki to byl stres
 
Hej dziewczyny.. jestem 8 dzien po inseminacji od dwóch dni bol brzuch i piersi typowo jak na okres ale okrsu na SZCZESCIE brak .. narazie nie testuje bo to za wcześnie i boje się rozczarowania . Jak byliście czy przy tych objawach jest szansa ze sie udało?
 
Hej dziewczyny.. jestem 8 dzien po inseminacji od dwóch dni bol brzuch i piersi typowo jak na okres ale okrsu na SZCZESCIE brak .. narazie nie testuje bo to za wcześnie i boje się rozczarowania . Jak byliście czy przy tych objawach jest szansa ze sie udało?
Takie objawy mogą zwiastować zarówno zbliżającą się miesiączkę jak i zagnieżdżenie. Jedynie beta prawdę Ci powie bo na tak wczesnym etapie objawowo ciąży jeszcze nie ma. Musisz uzbroić się w cierpliwość 😉 powodzenia 😃
 
Hej dziewczyny.. jestem 8 dzien po inseminacji od dwóch dni bol brzuch i piersi typowo jak na okres ale okrsu na SZCZESCIE brak .. narazie nie testuje bo to za wcześnie i boje się rozczarowania . Jak byliście czy przy tych objawach jest szansa ze sie udało?
Niestety musisz czekać tak jak ja 😑 mnie nawet pms nie dopadł w tym cyklu, zero objawow nawet cycki mi nie urosly jak zwykle przed okresem. Jutro powinnam zrobić betę ale niestety nie dam rady i muszę czekać do piątku, rano zrobię sikanca ale po dzisiejszym negatywie myślę że dalej nic nie będzie, obym się myliła 🤞 Powodzenia życzę i trzymam kciuki ✊✊✊
 
reklama
Hej dziewczyny.. jestem 8 dzien po inseminacji od dwóch dni bol brzuch i piersi typowo jak na okres ale okrsu na SZCZESCIE brak .. narazie nie testuje bo to za wcześnie i boje się rozczarowania . Jak byliście czy przy tych objawach jest szansa ze sie udało?
Chyba będziemy robić betę w jednym czasie ja ide w poniedzialek
9 dzień po nie wytrzymałam zrobiłam test sikanca i to są tylko niepotrzebne nerwy bo wiem ze zrobiłam za szybko ale to było silniejsze ode mnie 🙈
 
Do góry