reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
To super :D czyli masz na naturalnym cyklu transfer, ja mam na sztucznym dlatego biorę już ten estrofem ☺️ Super, ze bezbolesny, mój póki co tez :D powodzenia ❤️
Ciesze się bardzo 😊 podobno ta hiperka jest okropna. Bardzo balam się tego. U mnie na naturalnym cyklu. Większe ryzyko klapy i przełożenia transferu ale cóż. Tak chcieli tak zrobilam ;-)
 
Ciesze się bardzo 😊 podobno ta hiperka jest okropna. Bardzo balam się tego. U mnie na naturalnym cyklu. Większe ryzyko klapy i przełożenia transferu ale cóż. Tak chcieli tak zrobilam ;-)
No pewnie, trzeba im zaufać, wiedza co robią :D mnie dopadł estradiol prawie 10tys i progesteron ponad 400 po 1 transferze i zdychalam 😰
Miałam w sumie pięć blastek, zostały cztery 5 dniowe ;) a jak u Ciebie?
 
No pewnie, trzeba im zaufać, wiedza co robią :D mnie dopadł estradiol prawie 10tys i progesteron ponad 400 po 1 transferze i zdychalam 😰
Miałam w sumie pięć blastek, zostały cztery 5 dniowe ;) a jak u Ciebie?
Ooo rany to jakiś hardcore. Mnie przy progesteronie koło 30 tak rwało na okres ze szok. Dobrze, że już jesteś po przygodzie i jest ok.
U mnie jest 10 zarodków z 6 doby. W Czechach jest trochę inaczej, trzymaja dłużej ;-)
 
Ooo rany to jakiś hardcore. Mnie przy progesteronie koło 30 tak rwało na okres ze szok. Dobrze, że już jesteś po przygodzie i jest ok.
U mnie jest 10 zarodków z 6 doby. W Czechach jest trochę inaczej, trzymaja dłużej ;-)
Piękny wynik ☺️ Ja miałam straszne nudności i bole głowy. Na szczęście za mną 🙈
Nie wiadomo co poszło nie tak, nie znam przyczyny niepłodności…po transferze miałam zrobiona biopsje endometrium bo doktor podejrzewał problemy z immunologia, ale wyszła okej. Robimy drugie podejście :)
 
reklama
Do góry