reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Muszę koniecznie poczytać o konzymie q10, póki co nikt nam go nie polecał. a czy Twój m. też go brał czy tylko Ty? bo tak na szybko widzę, że wpływa też na poprawę nasienia. na razie myślę, żeby od przyszłego tyg. spróbować tą dietę w niepłodności o której dziewczyny wyżej pisały. problemem są tylko moje ciągłe rozjazdy, nie ułatwiają sprawy.
Tylko ja , mój M miał dobre nasienie ale i tak faszerowałam go korzeniem maca i androvit takie tabsy
Nam też nikt nic nie polecał.. do wszystkiego doszłam sama , dużo dzięki temu forum [emoji846] jedynie w kliencie kazali nam brać witaminę D , ponoć bardzo ważna przy staraniu o dziecko
 
Pięknie napisałaś [emoji3531]
Oj Asiu , śledzę ciągle i widziałam że kiepskie wiesci, tak mega mi przykro że nawet nie umiem tego wyrazić , ale wiem że Ty się nie poddasz.. ściskam mocno [emoji8]
Pewnie bierzesz masę witamin , a bierzesz może koenzym Q10? On poprawia jakość komórek
Ja brałam kilka miesięcy zanim zaszłam , oczywiście nie wiem czy to dzięki temu , bo nie wiem jakby był powód naszej niepłodności ale no tak mi przyszło do głowy bo czytałam że myślisz że może komórki słabe

Dziekuje...
nawet teraz biore q10 bo go mam i chce wybrac. Bralam bralam wszystko. A teraz wszystko odstawiam jak jutro zrobie test. Jestem mega zmeczona mimo wszystko
 
reklama
Do góry