reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
I chyba tak zrobię kochane moje.
Ja po drugiej IUI stwierdziłam że nie dam się zwariować, nawet ćwiczeń nie zawiesiłam tak jak po pierwszej Stwierdziłam że jak ma się udać to się uda... mało tego nawet udaje mi się jakoś specjalnie nie myśleć o tym że jestem po zabiegu co pewnie nie zmienia faktu że jak beta wyjdzie negatywna to znowu będzie płacz
 
reklama
Wpisana
emoji4.png


@Dzoannna, powodzenia dziś!


29.07: @żabciaaa - testowanie po IUI
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png

01.08: @Shea27 - start IUI
emoji1320.png
emoji1320.png
emoji1320.png
, @Czekoladowa92 - start ivf
emoji1320.png
emoji1320.png

2.08: @Mustbe - wizyta
08.08: @Dzoannna - wizyta u innego specjalisty od nieplodnosci
10.08: @Koraliki - termin porodu!
emoji1348.png

21.08: @Ka.2606 - monitoring przed IUI
31.08: @agawid - starania naturalne czerwiec - sierpień
emoji1320.png
emoji1320.png

9.09: @Ka.2606 - wizyta u immunologa
01.09: @nuna85 - start ivf!
26.10: @Magierowa - termin porodu
emoji1348.png

12.11: @Gu1505 - termin porodu
emoji1348.png

14.11: @Misia_91 - termin porodu
emoji1348.png


Cześć dziewczyny wiecie że was kocham, agawid, Dzoannna, Artemida90... miałam nadzieje, że wy już w dwupaku.
Potrzebowałam zapomnieć, że w ogóle się staram, że nie wychodzi, że chcę mieć dziecko, a nauczyć się żyć od nowo tak po prostu dla siebie. Nie zaglądałam do was kilka miesięcy. Wybaczcie. Musiałam poszukać siebie. Bo od lat byłam tylko kobietą która walczy o dziecko. Niubłaganie zbliża się wrzesień...
 
Cześć dziewczyny wiecie że was kocham, agawid, Dzoannna, Artemida90... miałam nadzieje, że wy już w dwupaku.
Potrzebowałam zapomnieć, że w ogóle się staram, że nie wychodzi, że chcę mieć dziecko, a nauczyć się żyć od nowo tak po prostu dla siebie. Nie zaglądałam do was kilka miesięcy. Wybaczcie. Musiałam poszukać siebie. Bo od lat byłam tylko kobietą która walczy o dziecko. Niubłaganie zbliża się wrzesień...

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Cześć dziewczyny wiecie że was kocham, agawid, Dzoannna, Artemida90... miałam nadzieje, że wy już w dwupaku.
Potrzebowałam zapomnieć, że w ogóle się staram, że nie wychodzi, że chcę mieć dziecko, a nauczyć się żyć od nowo tak po prostu dla siebie. Nie zaglądałam do was kilka miesięcy. Wybaczcie. Musiałam poszukać siebie. Bo od lat byłam tylko kobietą która walczy o dziecko. Niubłaganie zbliża się wrzesień...
Oooo jak miło Cię poczytać :-) jak się czujesz po przerwie ??co nowego ??
 
Cierpliwosci tutaj musisz sie nauczyc...
Inaczej bedziesz sie szarpac ze soba...
Zobacz ja juz jestem dalej i nadal nie wiadomo co bedzie. Tez bede poszerzac doagnostyke... poprostu zeby osiagnac cel musisz uzbroic sie w cierpliwosc i badac w takim razie...
Rozumiem Twoja frustracje... dziecka chce sie tu i teraz a efektu brak...
Dziecko to efekt milosci dwojga ludzi ale jednak to oni sa podstawa tego zwiazku.... razem postarajcie sie przez to przejsc bez strat... trzymaj sie kochana! Tu jest duzo dziewczyn ktore walcza o swoje marzenie... takze jakby co to pisz smialo[emoji173]️
Pięknie napisałaś [emoji3531]
Oj Asiu , śledzę ciągle i widziałam że kiepskie wiesci, tak mega mi przykro że nawet nie umiem tego wyrazić , ale wiem że Ty się nie poddasz.. ściskam mocno [emoji8]
Pewnie bierzesz masę witamin , a bierzesz może koenzym Q10? On poprawia jakość komórek
Ja brałam kilka miesięcy zanim zaszłam , oczywiście nie wiem czy to dzięki temu , bo nie wiem jakby był powód naszej niepłodności ale no tak mi przyszło do głowy bo czytałam że myślisz że może komórki słabe
 
reklama
Pięknie napisałaś [emoji3531]
Oj Asiu , śledzę ciągle i widziałam że kiepskie wiesci, tak mega mi przykro że nawet nie umiem tego wyrazić , ale wiem że Ty się nie poddasz.. ściskam mocno [emoji8]
Pewnie bierzesz masę witamin , a bierzesz może koenzym Q10? On poprawia jakość komórek
Ja brałam kilka miesięcy zanim zaszłam , oczywiście nie wiem czy to dzięki temu , bo nie wiem jakby był powód naszej niepłodności ale no tak mi przyszło do głowy bo czytałam że myślisz że może komórki słabe
Muszę koniecznie poczytać o konzymie q10, póki co nikt nam go nie polecał. a czy Twój m. też go brał czy tylko Ty? bo tak na szybko widzę, że wpływa też na poprawę nasienia. na razie myślę, żeby od przyszłego tyg. spróbować tą dietę w niepłodności o której dziewczyny wyżej pisały. problemem są tylko moje ciągłe rozjazdy, nie ułatwiają sprawy.
 
Do góry