reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
A kiedy miałaś to plamienie? mi od jakiegoś czasu pojawia się pare dni przed @, pierwszy raz myślałam że może to być plamienie implantacjne. może ponów jeszcze raz betę?zawsze jest szansa, że w 13 dpo wynik był niewłaściwy :)
Plamienie miałam dziś rano jedna plama i koniec
Ogólnie to @ spóźnię mi się dopiero 7dni .
Wątpię żeby beta się myliła w cuda nie wierzę
Tak jak Ty zawsze miałam plamienie dzień przed@ i na drugi już normalnie
Także zobaczę co się jutro wydarzy
Dziwi mnie tylko ten dziwny bol podbrzusza bardziej ciagniecie niż skurcze
Zwariować można
A nie chce się nastawić
Bo już tak meliske pije kilka dziennie
 
reklama
Hej hej ! A gdzie , moja za chwilę pół roku i 8kg szczęścia . Bardzo żywego szczęścia ! [emoji1] Już skubana nauczyła się pełzać , kombinuje z czworakowaniem, próbuje wstawać !! Tym samym wszędzie jej pełno i oczy do około głowy [emoji854] jest kochana , wiecznie się uśmiecha, lubi muzykę i szaleństwa . Warto było czekać 5lat na każdą minutę spędzona z tym cudem [emoji7]
Także walczcie dziewczyny , nie poddawajcie się , bo na każdego przyjdzie pora i czas [emoji8]
Opowiadają jak moje ulubione bliźniaki ? [emoji16]Zobacz załącznik 996371
Jaka słodycz [emoji7][emoji7][emoji7] to szybko zaczęła uciekać [emoji16][emoji12][emoji85] potem już coraz gorzej[emoji23][emoji28] u nas już walki na całego. Wózek na spacerze parzy, obydwoje chcą po nogach i każdy ucieka w swoją strone. Oj tak przyznam Ci rację u nas też 5 lat czekania ale mimo tych nieprzespanych nocy, tych nieraz ciężkich dni gdzie człowiek pada ze zmęczenia - KOCHAM TO i te małe istotki które nadają życiu sens. WARTO walczyć.
 
Hej hej ! A gdzie , moja za chwilę pół roku i 8kg szczęścia . Bardzo żywego szczęścia ! [emoji1] Już skubana nauczyła się pełzać , kombinuje z czworakowaniem, próbuje wstawać !! Tym samym wszędzie jej pełno i oczy do około głowy [emoji854] jest kochana , wiecznie się uśmiecha, lubi muzykę i szaleństwa . Warto było czekać 5lat na każdą minutę spędzona z tym cudem [emoji7]
Także walczcie dziewczyny , nie poddawajcie się , bo na każdego przyjdzie pora i czas [emoji8]
Opowiadają jak moje ulubione bliźniaki ? [emoji16]Zobacz załącznik 996371
A to moje słodziaki
IMG_20190710_165245.jpeg
IMG_20190705_111725_1.jpeg
IMG_20190628_185209.jpeg
 
Cześć dziewczyny
Dziś jest 35dc a@ nadal nie ma
Czuje się jak słoń w składzie porcelany mój brzuch wygląda strasznie w najbardziej wystającym miejscu mam 95cm masakra wiecie jak to wygląda jak bym była w 3 miesiącu ciazy dziś 10.07 A gdzie do 30.07 . Zauważyłam lekkie plamienie w bardzo ciemnym kolorze ale to jednorazowe było i koniec lekki bol podbrzusza . Zwariuje zaraz.
@Natka001 ja mam cykle 32 dni a po IUI mój cykl trwał 39 dni :oo2: fakt, że ja brałam luteinę, którą odstawiłam zaraz po negatywnej becie ale do momentu dostania @ też się czułam jak kulka nie wspominając o makabrycznym wyglądzie brzucha :dry:
 
@Natka001 ja mam cykle 32 dni a po IUI mój cykl trwał 39 dni :oo2: fakt, że ja brałam luteinę, którą odstawiłam zaraz po negatywnej becie ale do momentu dostania @ też się czułam jak kulka nie wspominając o makabrycznym wyglądzie brzucha :dry:
Wiesz co było najgorsze? Spotkałam dawną znajoma i pierwsze co to powiedziała ooo mam gratulowac a ja hamaki czego nie jestem w ciazy jestem gruba i tyle nie mam ochoty tłumaczyć się wszystkim dlaczego tak wyglądam
Ja cykle nam 28/29 także 35dni to dla mnie szok tym bardziej że nie brałam żadnych tabletek
 
Cześć Dziewczyny
Kobieta jednak jest dziwna dopóki nie ma @ myśli sobie a może beta za wcześnie zrobiona? I mówi sobie poczekam jeszcze trochę i powtórzę betę a może jednak się udało? A potem przychodzi taki dzień jak dziś 36dc i jest@ i wszystkie a może? Znikają!!!! W sumie teraz mogę że spokojem czekać na wizytę.
Trzymajcie się i udanego dnia pomimo wszystko
 
Cześć Dziewczyny
Kobieta jednak jest dziwna dopóki nie ma @ myśli sobie a może beta za wcześnie zrobiona? I mówi sobie poczekam jeszcze trochę i powtórzę betę a może jednak się udało? A potem przychodzi taki dzień jak dziś 36dc i jest@ i wszystkie a może? Znikają!!!! W sumie teraz mogę że spokojem czekać na wizytę.
Trzymajcie się i udanego dnia pomimo wszystko
skąd ja znam te myśli, dokładnie tak samo mam co miesiąc. kiedy masz teraz wizytę? dla mnie to oczekiwanie na kolejną wizytę w nowym cyklu jest zawsze najgorsze.
Ściskam mocno i dużo dobrych myśli przesyłam!
 
reklama
Do góry