reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Co tam u Was dziewczyny? Jak dzieciaczki? [emoji7]Chyba już nie takie małe?
Hej hej ! A gdzie , moja za chwilę pół roku i 8kg szczęścia . Bardzo żywego szczęścia ! [emoji1] Już skubana nauczyła się pełzać , kombinuje z czworakowaniem, próbuje wstawać !! Tym samym wszędzie jej pełno i oczy do około głowy [emoji854] jest kochana , wiecznie się uśmiecha, lubi muzykę i szaleństwa . Warto było czekać 5lat na każdą minutę spędzona z tym cudem [emoji7]
Także walczcie dziewczyny , nie poddawajcie się , bo na każdego przyjdzie pora i czas [emoji8]
Opowiadają jak moje ulubione bliźniaki ? [emoji16]
IMG_20190707_133045.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie. Jestem po udanym leczeniu Ureaplasmy i za 9 dni mam HSG. Chciałabym zapytać czy trzeba się jakoś specjalnie do tego badania przygotować? Czy można współżyć przed (kilka dni) czy całkowita wstrzemięźliwość?
Jestem trochę zdenerwowana bo planowo powinnam dostać @ za 2 dni ale od 3 dni plamie na brązowo, wczoraj było tego więcej ( byłam pewna ze w ciągu kilku godzin dostanę @) a dziś już prawie wogole a @ brak. Test ciążowy biały. Nigdy tak nie miałam, jak było plamienie to odrazu @ na drugi dzień a tu takie cyrki. Jeszcze nigdy nie czekałam tak na @ jak dziś.
Proszę poradzicie zestresowanej [emoji51]
 
U mnie w końcu jakieś konkrety, usg pokazało endometrium ok 9mm na jajnikach zero oznak przebytej owulacji. Zalecenia to: jutro rano wykonać test ciążowy, jeśli negatywny to brać od jutra duphaston 1x tabletka przez 10dni, 1 dnia cyklu dzwonić do kliniki żeby umówić się na usg przed zaczęciem stymulacji i w tym dniu będzie pierwszy zastrzyk. Bliżej niż dalej
 
U mnie w końcu jakieś konkrety, usg pokazało endometrium ok 9mm na jajnikach zero oznak przebytej owulacji. Zalecenia to: jutro rano wykonać test ciążowy, jeśli negatywny to brać od jutra duphaston 1x tabletka przez 10dni, 1 dnia cyklu dzwonić do kliniki żeby umówić się na usg przed zaczęciem stymulacji i w tym dniu będzie pierwszy zastrzyk. Bliżej niż dalej
Super, fajnie, że się dzieje!
 
Hej dziewczyny, mam pytanie. Jestem po udanym leczeniu Ureaplasmy i za 9 dni mam HSG. Chciałabym zapytać czy trzeba się jakoś specjalnie do tego badania przygotować? Czy można współżyć przed (kilka dni) czy całkowita wstrzemięźliwość?
Jestem trochę zdenerwowana bo planowo powinnam dostać @ za 2 dni ale od 3 dni plamie na brązowo, wczoraj było tego więcej ( byłam pewna ze w ciągu kilku godzin dostanę @) a dziś już prawie wogole a @ brak. Test ciążowy biały. Nigdy tak nie miałam, jak było plamienie to odrazu @ na drugi dzień a tu takie cyrki. Jeszcze nigdy nie czekałam tak na @ jak dziś.
Proszę poradzicie zestresowanej [emoji51]
Hej, z tego co pamiętam, to 2-3 dni przed nie należy współżyć. Mam nadzieję, że okres się zaraz rozkręci, żeby się wszystko oczyściło do drożności [emoji4]
 
Hej, z tego co pamiętam, to 2-3 dni przed nie należy współżyć. Mam nadzieję, że okres się zaraz rozkręci, żeby się wszystko oczyściło do drożności [emoji4]

Dziękuje za informacje!

Tez mam taka nadzieje!! Stres mnie zżera bo będę w Polsce tylko 3 dni i muszę w tym czasie zdążyć z drożnością. Plamienia ustały całkowicie :( oby jutro najpóźniej się rozkręciło [emoji1364][emoji1364]
 
Cześć dziewczyny
Dziś jest 35dc a@ nadal nie ma
Czuje się jak słoń w składzie porcelany mój brzuch wygląda strasznie w najbardziej wystającym miejscu mam 95cm masakra wiecie jak to wygląda jak bym była w 3 miesiącu ciazy dziś 10.07 A gdzie do 30.07 . Zauważyłam lekkie plamienie w bardzo ciemnym kolorze ale to jednorazowe było i koniec lekki bol podbrzusza . Zwariuje zaraz.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Dziś jest 35dc a@ nadal nie ma
Czuje się jak słoń w składzie porcelany mój brzuch wygląda strasznie w najbardziej wystającym miejscu mam 95cm masakra wiecie jak to wygląda jak bym była w 3 miesiącu ciazy dziś 10.07 A gdzie do 30.07 . Zauważyłam lekkie plamienie w bardzo ciemnym kolorze ale to jednorazowe było i koniec lekki bol podbrzusza . Zwariuje zaraz.
A kiedy miałaś to plamienie? mi od jakiegoś czasu pojawia się pare dni przed @, pierwszy raz myślałam że może to być plamienie implantacjne. może ponów jeszcze raz betę?zawsze jest szansa, że w 13 dpo wynik był niewłaściwy :)
 
Do góry