reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Krótko zwięzłe i na temat no to faktycznie szybko przy drugim podejściu super. U mnie problem jest taki że pomimo brania lametty nie chcą rosnąć w pierwszym cyklu były 3 ale małe 16 17 18 i koniec w drugim jeden 17 i na takim małym zrobiono mi iui po czasie stwierdzam że to było niestety naciagniecie na kasę i po tej iui 33dc i @ nie ma ciazy też nie
A może z Aromek iem spróbuj? Mi urosły 3 spore w tym drugim cyklu.
 
Hej. Nie ma się co załamywać :) Ja też miałam jeden nie drożny. A teraz fika mi kozły 2,5 kg szczęścia w brzuszku ;)
P.S. Dziewczyny zaczynam się stresować. Najprawdopodobniej termin na CC będę miała wna ostatni tydzień lipca :o 22.07 mam wizytę i wtedy dowiem się szczegółów. W międzyczasie, przed "godziną zero" mąż wyjeżdża dwa razy po kilka dni na delegację. Dzisiaj podstawiam samochód pod samą klatkę - w razie "w" sama się dowiozę do szpitala.
Kochana pierwsza ciążę się zazwyczaj przenoszą więc spokojnie... A wyrazie "w" lepiej wzywają pogotowie! Trzymamy kciuki
 
Ja byłam do pierwszego IUI stymulowana Aromekiem ale bardzo słabo na mnie zadziałał, miałam tylko jeden pęcherzyk ok 17 mm, więc podobnie jak u Natki... ale IUI się odbyło...
I to mnie dziwi dlaczego zrobili iui na tak małym pecherzyku i to jednym skoro iui powinno się przeprowadzić na pecherzyku który ma minimum 20 mm i endometrium 9mm inaczej to nie ma szans się udać oczywiście że nikt mi o tym nie powiedział przed i ja też doczytałam o tym po
Ja to się jak głupia cieszyłam że wogole doszło do iui bo ciężko było utrafic a tu takie rozczarownie
 
reklama
Do góry