reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Do Płocka mam jakieś 400KM no blisko nie jest :-) ale co tam wycieczka krajoznawcza a dawno z mężem nigdzie nie byłam hehehe nie no żarty żartami ale najpierw muszę sobie chociaż pół z tego uzbierać i dopiero będę kombinować bo póki co to nawet nie wiem za co się zabrać w czerwcu u DrPrzybycienia dopiero się dowiem co i jak

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Jak się ciesze ze nie jestem sama ze swoimi uczuciami i problemami. Dziękuję za poruszenie tematu in vitro. Jestem na razie po 1 iui. Koszt : 600zl ovitrelle 120 zł wizyta 100 × 4 zastrzyk 30 zł.
 
No tak. Przygotowanie endometrium i podanie zarodka. Za stymulacje i punkcje i zaplodnienie juz sie nie placi bo to juz mam zrobione...
Aaaaa sprytne[emoji6] no trzeba by to napewno rozważyć w późniejszym terminie :-)bo pozostaje kwestia dojazdu na jakieś usg czy coś mi jednak 400 km jest kawałek drogi

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Do Płocka mam jakieś 400KM no blisko nie jest :-) ale co tam wycieczka krajoznawcza a dawno z mężem nigdzie nie byłam hehehe nie no żarty żartami ale najpierw muszę sobie chociaż pół z tego uzbierać i dopiero będę kombinować bo póki co to nawet nie wiem za co się zabrać w czerwcu u DrPrzybycienia dopiero się dowiem co i jak

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Trzymam kciuki...
 
Aaaaa sprytne[emoji6] no trzeba by to napewno rozważyć w późniejszym terminie :-)bo pozostaje kwestia dojazdu na jakieś usg czy coś mi jednak 400 km jest kawałek drogi

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Ja tez do plocja dojezdzalam. Bylam tam tylko na punkcji i transferze. A tak podglad endometrium mialam w moim miescie u mojej ginekolog. Ale oni znali sie ze studiow dlatego byli na telefonie. Jak endo bylo super to byl telefon i jechalam na punkcje... Lekarz super
 
Ja tez do plocja dojezdzalam. Bylam tam tylko na punkcji i transferze. A tak podglad endometrium mialam w moim miescie u mojej ginekolog. Ale oni znali sie ze studiow dlatego byli na telefonie. Jak endo bylo super to byl telefon i jechalam na punkcje... Lekarz super
Aha to może jakoś będzie się dało tak wykombinować żeby usg robić tutaj a tam tylko na podanie podjechać

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Aha to może jakoś będzie się dało tak wykombinować żeby usg robić tutaj a tam tylko na podanie podjechać

" kto nie walczy ten nie niańczy "
No ja tak mialam. Mialam mniejszy dystans bo 160km ale dalo rade inaczej. A moze nowy lekarz w twoim przypadku wiele zmieni i znajdziesz swoja klinike blizej. Wiem jedno... Nie ma sytuacji bez wyjscia...
A na punkcji i transferze bylam ze szwagrem bo meza nie bylo.
 
No ja tak mialam. Mialam mniejszy dystans bo 160km ale dalo rade inaczej. A moze nowy lekarz w twoim przypadku wiele zmieni i znajdziesz swoja klinike blizej. Wiem jedno... Nie ma sytuacji bez wyjscia...
A na punkcji i transferze bylam ze szwagrem bo meza nie bylo.
No lekarz przyjmuje prywatnie w Tarnowie a pracuje w klinice w Krakowie do Krk mam bliżej

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Hej dziewczyny. Mialam testowac jutro ale okres byl szybszy. Siedze w pracy i staram sie nie rozkleic. Wroce wieczorem,przerycze ile trzeba a od jutra bede myslala co dalej zrobic. Nie mam sily do tego wszystkiego juz:(
 
reklama
Hej. Wychodzimy z okruszkiem do domu, wszystko się ustabilizowało, po tej jednej tabletce ciśnienie nie wzrosło przez cały weekend więc nie faszerowali. Mam mierzyć ciśnienie dwa razy dziennie i dostałane receptę na leki w razie czego gdyby się coś działo [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry