reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny. Mialam testowac jutro ale okres byl szybszy. Siedze w pracy i staram sie nie rozkleic. Wroce wieczorem,przerycze ile trzeba a od jutra bede myslala co dalej zrobic. Nie mam sily do tego wszystkiego juz:(

Trzymaj się! Ja też zaczynam od nowa... W tym tygodniu odbieram wyniki histopatologiczne po wyłyżeczkowaniu, czekam aż przyjdzie pierwsza po zabiegu @ i jak tylko będę miała wynik umawiam się z moją lekarką,no i ciekawe jaki nowy plan działania obierzemy...Czy podejście do 4 IUI czy co...
Spróbuj myśleć o tym, że przyszedł nowy cykl, a z nim nowe nadzieje na nowe plany. Niestety droga do macierzyństwa nie jest to droga usłana różami i my tu o tym wiemy najlepiej... Ale wierzę, że przechodzimy przez te ciernie nie na darmo i kiedyś zostanie nam to wynagrodzone... ;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny. Mialam testowac jutro ale okres byl szybszy. Siedze w pracy i staram sie nie rozkleic. Wroce wieczorem,przerycze ile trzeba a od jutra bede myslala co dalej zrobic. Nie mam sily do tego wszystkiego juz:(
Bardzo mi Kochana przykro :-(za tydzień do Ciebie dołączę [emoji8] wiem jak to jest przelykac łzy w pracy oj doskonale wiem :-( i udawać że jest ok jak nic nie jest ok. Trzymaj się i pamiętaj kto nie walczy ten nie nianczy [emoji8][emoji8]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Hej dziewczyny. Mialam testowac jutro ale okres byl szybszy. Siedze w pracy i staram sie nie rozkleic. Wroce wieczorem,przerycze ile trzeba a od jutra bede myslala co dalej zrobic. Nie mam sily do tego wszystkiego juz:(


Suzi musisz być dzielna tak jak piszą dziewczyny nowy cykl nowe nadzieje wyplacz się opij jesli trzeba i włącz pozytywne myśli ja po mojej 3 iui też się załamałam bo byłam pewna że tym razem się uda odpuściłam miesiąc odpoczęłam przemyślałam i dziś na wizycie postanowiliśmy po konsultacji z doktorkiem że w kwietniu podchodzimy do invitro
 
Dziewczyny dziekuje za slowa otuchy. No musze sie trztnac jakos do wieczora. Czy ktoras z Was leczy sie we Wroclawiu w Invimedzie. Chce zmienic klinike i mam do wyboru Wroclaw i Katowice ale we Wro mam rodzine,wiec latwiej bedzie gdzies przenocowac ewentualnie.
 
Suzi przytulam. Jest bardzo dzielna. Podziwiam za każdą próbę. Zobacz ile już za Tobą. Ja poddałam się po pierwszej nieudanej iui. I wiem co to rozpacz. Daj sobie czas na płacz.
" Wyplacz to, wykrzycz to a potem weź się w garść. Zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie jak nigdy dotąd. "
 
Nie znam tych klinik. Leczylam się w Warszawie w Invicta -nie polecam. Teraz w Lublinie Ab ovo -dużo lepiej. Pewnie do in vitro jeśli kiedyś się zdecydujemy to będę szukać kliniki z w miarę przystępnym cennikiem. W ab ovo jest znośnie w porównaniu do Warszawy...
 
Hej. Wychodzimy z okruszkiem do domu, wszystko się ustabilizowało, po tej jednej tabletce ciśnienie nie wzrosło przez cały weekend więc nie faszerowali. Mam mierzyć ciśnienie dwa razy dziennie i dostałane receptę na leki w razie czego gdyby się coś działo [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciesze się ze wszystko dobrze :-) dużo zdrówka dla Was ! Pozdrawiam
 
Suzi prawie kazda z nas wie co czujesz. Trzymaj sie i..do dziela:))
Sosenka a jak u Ciebie?
Nam cos ostatnio ciezko sie zgrac z praca mojego meza. Nie wiem czy ten cykl sie zalapie..moze:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie ok - jutro wizyta z usg i beta. Wiem jedno, na pewno będę płakać... albo ze szczęścia, albo z rozpaczy ...
A ogólnie czuje się dobrze, troszkę mi niedobrze od kilku dni, brzuch nie boli... czekam na jutro.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry