reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja mialam 6 zarodkow... Udalo sue za pierwszym razem... Ale jakby sue nie udalo to mialam jeszcze perspektywe 5 szans...
A co z tymi zarodkami? Oddałaś je do adopcji czy czekają aż po nie wrócicie?
I jak to później wygląda? Płacisz tylko za transfer zarodka?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Patrzyłam ma kliniki w Krk i to co by mnie interesowało kosztuje 14tys bez groszy...

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
A co z tymi zarodkami? Oddałaś je do adopcji czy czekają aż po nie wrócicie?
I jak to później wygląda? Płacisz tylko za transfer zarodka?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Tak placi sie tylko za transoer na chwile obecna w mojej klinice jest to koszt 1500zl. Zarodki czekaja na to az wrocimi... 300zl place za rok za przechowywanie ich
 
Wiem i rozumiem cie jak jest ci ciezko bo ja np pozyczalam na iui bo nie mialam... I ile wycierpialam przy nieudanych iui to kazda tez rozumie. U mnie sam zabieg to 1500zl do tego musialam byc stymulowana zastrzykami takimi jak do in vitro a one przy iui nie sa refundowane. Maz zostawil plemniki i wyjechal na pol roku min zeby oddac kase i zebysny wyszli na zero. A ja w tym czasie zamiast zrobic 3 iui zrobilam in vitro. Samej mi bylo ciezko ale jak wrocil po pol roku to mialam juz fajniutki brzuszek...
Wierze ze znajdziesz wlasna droge... Ja wolalam wybrac ta mniej przykra i cierpiaca dla mnie...
Wow !! Podziwiam :-)
 
I co podają mi zarodek no i co i jak się nie uda to na następny raz podchodzę i płace tylko 1500,- za podanie tego Tak?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry