reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dzięki :-) czyli wg tych wyliczen moja inseminacja tez była zbyt wcześnie. Ciężko z tym dojść do ładu. Jeden dr twierdzi ze 24-26 to już zbyt późno bo pecherzyki są zbyt dojrzałe i sie wchlaniaja a drugi ze mniejsze są nie dobre do iui. A niby ten sam kierunek kończą ... to wypada śmiać się i płakać jednocześnie... :-Ddlatego poruszylam ten temat po raz kolejny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
reklama
Jutro teoretycznie 14 dc. Ale @ przyszla dzien wczesniej, wiec owu moge miec z 14 na 15 lub 15. Choc w zeszlym miesiacu byla z 13 na 14. Zastrzyk zrobilam. Najwyzej Iui zrobimy w czwartek po 38 h. Tez moze nie bylo by zle bo pekaly zwykle okolo 36 od podania. Jesli jutro to bylaby jakies 19 h od podania. No coz, teraz to tylko mozemy czekac do jutra.
 
Dzięki :-) czyli wg tych wyliczen moja inseminacja tez była zbyt wcześnie. Ciężko z tym dojść do ładu. Jeden dr twierdzi ze 24-26 to już zbyt późno bo pecherzyki są zbyt dojrzałe i sie wchlaniaja a drugi ze mniejsze są nie dobre do iui. A niby ten sam kierunek kończą ... to wypada śmiać się i płakać jednocześnie... :-Ddlatego poruszylam ten temat po raz kolejny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]

Przy iui widzisz ciężko jest trafić w doskonały pęcherzyk. Ale jak widać udaje się wiec trzeba znaleźć złoty środek [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
to jest różnica cenowa ... ja za wizytę 200 zł a sam zabieg 1800 zł
napisz mi jeszcze proszę jak oni podchodzą do iui chcą jakieś swoje dodatkowe badania czy po monitoringu cyklu są w stanie się podjąć iui?
kurcze na prawdę płacisz bardzo dużo, miałabyś dwa podejścia gdziekolwiek indziej. My płacimy w Czechach w Ostaravie w GynCentrum (ma ktoś jakieś doświadczenia z ta klinika?) 690 zł zabieg, za wizyty nic nie płacimy plus leki (180 zł pregnyl, 30 zł clo i ok 40 zł progesteron chociaż teraz nie dostałam bo ponoć super cykl i nie trzeba.. )
 
Hej, potrzebna pomoc.
W poniedziałek pęcherzyki prawie 18 i 19. Endo 7,5 mm.
Myślałam, by właśnie robić zastrzyk i jutro IUI, ale test owu wychodzi negatywny. Czy to może znaczyć że pik już był?
Nie wierzyłabym za bardzo w te testy, ja robię je od zeszłego wtorku i codziennie mi wychodzą pozytywne. Gdzie IUI miałam w środę a dzisiaj po tygodniu zrobiłam z ciekawości i znowu wyszly dwie grube krechy..a już tak 21dc. Kiedyś czytałam że nie powinno się przed tymi testami nic pic przez chyba 2h i robić je popołudniu a nie z rana.
 
reklama
Do góry