reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Właśnie ja mialam 25mm i wydawał Mi się już za duży, co myślisz?
Jeżeli miałaś podany zastrzyk, tzn że był dobry. Jak ma ok 23 -25mm to jest odpowiednio dojrzały.
Inaczej jest jak nie masz zastrzyku. Wtedy może przerosnąć, zestarzeć się i przekształcić w torbiel.

Dlatego tak ważne jest kontrolne usg po zabiegu.
 
reklama
Miałam zastrzyk, 10 000mg pregnyl dokładnie 36h przed masz duża wiedzę, po ile IUI Wam się udało? Bo dobrze kojarzę, teraz staracie sie o drugie?
 
Jeżeli miałaś podany zastrzyk, tzn że był dobry. Jak ma ok 23 -25mm to jest odpowiednio dojrzały.
Inaczej jest jak nie masz zastrzyku. Wtedy może przerosnąć, zestarzeć się i przekształcić w torbiel.

Dlatego tak ważne jest kontrolne usg po zabiegu.
właśnie nie miałam kontrolego usg a czułabym wie dużo spokojniejsza. Zastanawiam się czy przy jakiej dawce pregnylu jest możliwe że jednak pęcherzyk nie pęknie
 
właśnie nie miałam kontrolego usg a czułabym wie dużo spokojniejsza. Zastanawiam się czy przy jakiej dawce pregnylu jest możliwe że jednak pęcherzyk nie pęknie
Wszystko jest możliwe. Jednak po zastrzyku prawdopodobieństwo noepęknięcia jest prawie minimalne, znikome przypadki.
Synka mam z drugiej IUI.
Teraz jedna nie udana. Kolejna w styczniu.
 
Wszystko jest możliwe. Jednak po zastrzyku prawdopodobieństwo noepęknięcia jest prawie minimalne, znikome przypadki.
Synka mam z drugiej IUI.
Teraz jedna nie udana. Kolejna w styczniu.
To bedziemy obie próbować w styczniu. Nowy rok nowe rozdanie ;-) masz rację z tym pękaniem. Niewielki odsetek. Chyba ze ktoś ma LUF czyli to niepekanie pecherzyka.
 
Hej kochane !
@nuna85 3mam kciuki ✊✊✊

Ja dziś jestem po drugiej weryfikacji bety przyrost super beta 246.85 ;)
Tylko progesteron bardzo niski 6.1..po podwyższonych dawkach ta małpa nadal spada...
Nie mam skurczy ani plamien więc mam nadzieję że moja kropka silna jest !! ✊
Usg pęcherzykowe na 27.12 ;)
Buziaki i kciuki za was dziewczyny !! ✊✊✊
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
SA cudowni zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr[emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kochane !
@nuna85 3mam kciuki ✊✊✊

Ja dziś jestem po drugiej weryfikacji bety przyrost super beta 246.85 ;)
Tylko progesteron bardzo niski 6.1..po podwyższonych dawkach ta małpa nadal spada...
Nie mam skurczy ani plamien więc mam nadzieję że moja kropka silna jest !! ✊
Usg pęcherzykowe na 27.12 ;)
Buziaki i kciuki za was dziewczyny !! ✊✊✊
Wielkie gratulacje :-) :-) jak dobrze widzieć ze to działa. A opowiesz jakie leki bralas i na jakim pecherzyku miałaś iui ? ;-) jestm jeszcze średnio wtajemniczona bo na forum jestem od kilku dni.
 
Do góry