reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
SA cudowni zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr[emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Wielkie gratulacje !!! :-) :-) :-) duuuzo zdrówka dla Was.
 
reklama
Hej kochane !
@nuna85 3mam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja dziś jestem po drugiej weryfikacji bety przyrost super beta 246.85 ;)
Tylko progesteron bardzo niski 6.1..po podwyższonych dawkach ta małpa nadal spada...
Nie mam skurczy ani plamien więc mam nadzieję że moja kropka silna jest !! [emoji110][emoji173]
Usg pęcherzykowe na 27.12 ;)
Buziaki i kciuki za was dziewczyny !! [emoji110][emoji110][emoji110]
@zylwia GRATULACJE Kochana!
Życzę spokojnych a nawet nudnych 9 miesięcy. Czy Ty miałaś 1 czy 2 podane? Bo beta meega piękna!!!!
Cieszę się, że ivf przyniosło Ci upragnione szczęście.
Warto było zrobić krok w przód! :)
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
SA cudowni zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr[emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
@adunnia90 witamy Oliwie i Filipka! Gratulacje dla dumnych rodziców!!!
Rośnijcie zdrowo i niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy ;)
Ale się cieszę...
Dopiero co zaczynałaś z IUI... krok dalej i takie Cuda!!! ;* całuski od cioci ;*
 
Wielkie gratulacje :-) :-) jak dobrze widzieć ze to działa. A opowiesz jakie leki bralas i na jakim pecherzyku miałaś iui ? ;-) jestm jeszcze średnio wtajemniczona bo na forum jestem od kilku dni.
Ja miałam dwie IUI niestety bez powodzenia więc poszłam o krok dalej czyli in vitro :)
Dziś dumnie mogę powiedzieć JESTEM W CIĄŻY ❤ !
in vitro spełniło moje marzenie :)
Za Was wszystkie tu trzymam kciuki ✊✊✊
 
@zylwia GRATULACJE Kochana!
Życzę spokojnych a nawet nudnych 9 miesięcy. Czy Ty miałaś 1 czy 2 podane? Bo beta meega piękna!!!!
Cieszę się, że ivf przyniosło Ci upragnione szczęście.
Warto było zrobić krok w przód! :)
1mialam podany i bardzo się cieszę, że tak się przytulił do mamusi bo niestety śnieżynek nie mam żadnych:(
Moja jedna piękna kropeczka da mi tyle szczęścia:) już od teraz wiem że jest baaaardzo silna :*
Wierzę że pokonamy mimo wszystko ten niski progesteron :)
Jeszcze nie dziękuję! Dziękować będę jak będę już na wylocie hihih :p
Za Ciebie 3mam kciuki ✊✊✊ na pewno za drugim razem przygarniesz swoje maleństwo:* wierzę w to :)
 
Hej, bardzo gratuluje wygranej walki mamusiom I przyszlym mamusiom.
Najnowsze wiesci sa takie, ze lekarz inseminacje zrobil wczoraj o 10 a powinien dzis. Nie wiem co on tam widzial pekajacego. Jestem przekonana ze pecherzyki pekly dzis rano.
 
Nie. Nie mam nawet juz sily ani mozliwosci z praca kolejny dzien zawalic i leciec 90 km. Do wawy. Tak myslalam ze 36 h peknal ale lekarz nie sluchal.
 
Nie. Nie mam nawet juz sily ani mozliwosci z praca kolejny dzien zawalic i leciec 90 km. Do wawy. Tak myslalam ze 36 h peknal ale lekarz nie sluchal.
Ale powiem Ci że ja byłam na 100% pewna że pękły mi w poniedziałek, a przewidziana IUI była na środę i jechałam tam z nastawieniem że bezsensu wydam pieniądze i stres i droga, nawet już chciałam w ogóle nie jechać, a jednak na usg okazało się że wcale nie pękły jeszcze, a mówię głowę dałam bym sobie uciac, że jestem już po owulacji. Czasami nie warto wierzyć swojemu organizmowi, a nawet jak faktycznie pękły dzisiaj to nasienie od wczoraj na pewno przetrwało, wiec nic straconego Moja Droga! Może masz gdzieś blisko przychodnie która robi usg odplatnie. Ja mam zaraz koło domu i robią za 70 zł, myślę że dla świętego spokoju warto, ja wkoncu nie poszłam, a nie miałam zaplanowanej z kliniki i do tej pory żałuję.
 
reklama
Ale powiem Ci że ja byłam na 100% pewna że pękły mi w poniedziałek, a przewidziana IUI była na środę i jechałam tam z nastawieniem że bezsensu wydam pieniądze i stres i droga, nawet już chciałam w ogóle nie jechać, a jednak na usg okazało się że wcale nie pękły jeszcze, a mówię głowę dałam bym sobie uciac, że jestem już po owulacji. Czasami nie warto wierzyć swojemu organizmowi, a nawet jak faktycznie pękły dzisiaj to nasienie od wczoraj na pewno przetrwało, wiec nic straconego Moja Droga! Może masz gdzieś blisko przychodnie która robi usg odplatnie. Ja mam zaraz koło domu i robią za 70 zł, myślę że dla świętego spokoju warto, ja wkoncu nie poszłam, a nie miałam zaplanowanej z kliniki i do tej pory żałuję.

Nie mam, uwierz mi. Tu nawet prywatnie musisz czekac kilka dni. Tylko co mi to da? Dowiem sie, ze pekly I tyle. Ale dzieki za slowa otuchy. Z tym bolem przed to rozumiem, moze byc na dlugo przed. Ale taki bol po to tylko do chwili plynu I potem mija. Nie ma raczej innej opcji. Ale jestem wsciekla na lekarza. Gdyby zlecil na dzis, to normalnie bysmy przyjechali. Czas idealny. A tak, nadzieje mam zawsze, ale pewnosc ze sie nie udalo zawsze jest wieksza.
 
Do góry