reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
@zuzik85 testowałaś wczoraj? Jak samopoczucie? Myślałam wczoraj o Tobie :)
@Bubu19821 trzymam kciuki za dzisiejsze testowanie :)

Przepraszam, że wczoraj nie wstawiłam kalendarza, ale dzisiaj już nadrabiam :)


39f8egz2yx0jwf3r.png
Testowałam i chyba się nie udało. Ale dopóki @ nie ma wszystko może się zdarzyć ;)
Ja mam długie cykle to i ow wypada później.
Jeszcze spróbujemy naturalnie i będziemy myśleć o powrocie do kliniki
 
Testowałam i chyba się nie udało. Ale dopóki @ nie ma wszystko może się zdarzyć ;)
Ja mam długie cykle to i ow wypada później.
Jeszcze spróbujemy naturalnie i będziemy myśleć o powrocie do kliniki
Oczywiście póki @ brak nadal istnieje nadzieja :) Tobie iui udała się za drugim razem? Dobrze pamiętam? Mam nadzieje, że dopiszesz się do wspólnej tabelki, którą robi Kamisia ;) Będzie miło spojrzeć na taką tabelkę gdzie niektórym dziewczynom udało się dzięki iui lub nawet gdyby dopisały się takie, że kolejnym ich krokiem było in vitro i też się udało, byłoby dobrze gdyby też się dopisały ;)
 
Od dłuższego czasu sie nie wypowiadam na forum, ale regularnie czytam co tu sie dzieje. Dlatego wiekszosc z was mnie nie kojarzy. I mimo, że sama jestem w czarnej dupie to cieszę się jak się którejś z was uda i trzymam kciuki za każdą z osobna. Są dni zwątpienia, doła i złości na cały świat za to co nas spotkało, i mimo, że też należę do tych pesymistek, i mimo to, że wiem iż nie mamy szans na naturalną ciąże to co miesiąc wierzę, że tym razem się udało i za każdym razem jeden dzień spóźnionej @ jeszcze bardziej podgrzewa promyk nadziei. I może dla "niektórych" jest to głupota to dla mnie jest to szansa na przetrwanie tego okropnego czasu jaki przeżywam ja i moje małżeństwo... a forum nie jest po to żeby się obrażać tylko żeby się wspierać, dodawać otuchy, czasami kopniaków a także dzielić sie wiedza. Ja jak zaczynalam przygode z klinika i iui to nie wiedzialam za bardzo o co chodzi i co mnie czeka i duzo wlasnie dalo mi forum szkoda, ze nie wszyscy to umieja docenic.
 
A tak jedna mysl mi przyszla co do tabelki. Moze latwiej by bylo gdyby kazda z nas we wlasnym opisie tym co wyswietla sie pod kazdym naszym postem umiescila w skrocie swoja historie? Bo tabelke to raczej ciezko bedzie umieszczac na kazdej stronie. Takibtulko pomysl rzucam. :)
 
A tak jedna mysl mi przyszla co do tabelki. Moze latwiej by bylo gdyby kazda z nas we wlasnym opisie tym co wyswietla sie pod kazdym naszym postem umiescila w skrocie swoja historie? Bo tabelke to raczej ciezko bedzie umieszczac na kazdej stronie. Takibtulko pomysl rzucam. :)
Też dobry pomysł :) Właśnie sprawdziłam jak to wygląda u Ciebie na profilu i opisałam u siebie ;) A co do tabelki to też może być, bo przynajmniej zerkając na nią będziemy w niej miały wszystkie dziewczyny od razu.
 
Ostatnia edycja:
Kochane moje, w tym cyklu stwierdziłam że poczekam na @ i nie zrobię testu. Z góry Was przepraszam bo wiem jak każda z nas jest ciekawa. Zawsze po iui robiłam test tym razem poczekamy do poniedziałku. Dodam że mam bóle jak na @ ale warto wierzyć do końca. Dam znać czy w poniedziałek przyszła wredna @ czy jej nie ma :D. Dziękuję raz jeszcze za wasze kciuki.
 
Kochane moje, w tym cyklu stwierdziłam że poczekam na @ i nie zrobię testu. Z góry Was przepraszam bo wiem jak każda z nas jest ciekawa. Zawsze po iui robiłam test tym razem poczekamy do poniedziałku. Dodam że mam bóle jak na @ ale warto wierzyć do końca. Dam znać czy w poniedziałek przyszła wredna @ czy jej nie ma :D. Dziękuję raz jeszcze za wasze kciuki.
Dalej trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry