reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mi się tez nie spieszy do testu bo niestety przeczytam zbliżającą się miesiączkę.

no ale nic przyjdzie i jedziemy z drugą iui.... dziewczyny podpowiedzcie mi chciała. sobie sprawdzić jaki poziom mam prolaktyne po lekach i progestron w jakim dniu cyklu powinno się wykonać ? ?
Wydaje mi się że 3 dc
 
reklama
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

MAJ

16 - MoKa - (I) - testowanie, Gyncentrum Katowice
15 - cikulinka (V) - monitoring cyklu
16 - froncia (I) - testowanie
18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin
23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Ostatnia edycja:
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,

MAJ

15 - MoKa - (I) - beta hcg, Gyncentrum Katowice
15 - cikulinka (V) - monitoring cyklu
16 - froncia (I) - testowanie
18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin
23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Ja zrobię najpierw jednak zwykły test. Dopiero jak test da powody to zrobię betę
 
Mi się tez nie spieszy do testu bo niestety przeczytam zbliżającą się miesiączkę.

no ale nic przyjdzie i jedziemy z drugą iui.... dziewczyny podpowiedzcie mi chciała. sobie sprawdzić jaki poziom mam prolaktyne po lekach i progestron w jakim dniu cyklu powinno się wykonać ? ?
Progesteron po owulacji, bo wtedy jego poziom jest najważniejszy.
A prolaktynę między 3 a 5 dc. Bo za wysoka blokuje owulację.
 
Doskonale Cię rozumiem. Mi szczerze mówiąc to też się nie chce testować jakoś. Pierwszy raz tak mam że do testu mi nie śpieszno. Muszę jednak bo muszę wiedzieć czy leki odstawić żeby niepotrzebnie i sztucznie nie przedłużać sobie cyklu...
W cyklach w których bralam leki też robiłam testy by nie truc się bez sensu lekami. A w cyklu naturalnym jakoś tak bez emocji i zbytniej ciekawości spokojnie wytrzymuje z powstrzymaniem się od zrobienia testu
 
Hey dziewczyny - witam z pracy brrrrr... dziś do 20:00 walczę w robocie...
Pobolewa mnie trochę brzuch jak na okres albo nie jak na okres - trudno powiedzieć na co, ale mam wstręt do ukochanego przeze mnie piwa co jest chyba dobrą oznaką, nie boli mnie krzyż a zawsze boli na @, no i wciąż mam pełno śluzu...
Niestety w poniedziałek nie przetestuję bo kurde nie mam testu - dziś niedziela i trzy objechane apteki zamknięte a teraz do wieczora w robocie.... test więc kupię dopiero jutro więc po porannym siusiu więc dopiero we wtorek będę mogła testować....
 
Moka ja sie czuje typowo na okres duże piersi jak zawsze. przed @ jakiś dziwny śluz taki jaki różowy czasem tak miałam przed @Więc się nie nastawiam na pozytyw... teraz czekam na @i lecimy z druga iui jak by coś.... test zrobię jutro albo we wtorek pro forma.... Ale za Ciebie trzymam mocno kciuki.... ps. Dziewczyny wiecie od czego mogą być takie obrzmaile piersi...zaczyn aja mi sie średnio parę dni po owulacji i coraz mocniej do @...
 
reklama
Moka ja sie czuje typowo na okres duże piersi jak zawsze. przed @ jakiś dziwny śluz taki jaki różowy czasem tak miałam przed @Więc się nie nastawiam na pozytyw... teraz czekam na @i lecimy z druga iui jak by coś.... test zrobię jutro albo we wtorek pro forma.... Ale za Ciebie trzymam mocno kciuki.... ps. Dziewczyny wiecie od czego mogą być takie obrzmaile piersi...zaczyn aja mi sie średnio parę dni po owulacji i coraz mocniej do @...
A bierzesz jakieś leki? Bo może być od hormonów ale może też być to oznaka ciąży czego Tobie życzę. Ja jak miałam stymulacje i leki po niej to co miesiac inaczej się czułam. Raz piersi były powiększone a innym razem już nie. Raz czułam skurcze jak na @ a raz nie. Najlepiej przeczekać do testu i nie doszukiwać się niczego. Wiem, to trudne...
 
Do góry