reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kurczę to ja już nie wiem jak chcę iui znów to mam klinikę zmienić?! Masakra nie widzę tego :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dreams...Kliniki nie zmienia się ot tak, bo się nie udało. W przypadku Beti wystąpił wielki błąd ze strony kliniki i lekarza wykonującego transfer. To zupełnie inna sprawa.
Ty miałaś dopiero jedną IUI. Po prostu coś nie zgrało. Wcale nie jest powiedziane, że kolejna się nie uda. Może być tak, że uda się druga, a może dopiero trzecia, czy piąta.
Owszem, jeżeli czujesz, że w Twoim przypadku coś zaniedbano, nie masz zaufania do swojego lekarza, no to wtedy warto byłoby pomyśleć o zmianie.
Ja po pierwszej nieudanej IUI po prostu podeszłam do drugiej. Na luzie, ze spokojem, wiedziałam co będą robić, jak to wygląda. Co muszę robić po zabiegu aż do bety. I druga udała się. W tamtym czasie nawet nie myślałam o zmianach. Czułam gorycz porażki, wyryczałam się, ale wróciłam do walki. I to z jakim efektem! :)
 
Witam!
Beti, jak po nocy? Mogę Ci jakoś pomóc?

omatkoitrojko, krew oddana?

Bertha, Pyreczka &&&&& za dzisiejsze wizyty. Niech przyniosą dobre wiadomości ;)

Kath, jak dzisiaj plamienie? Przechodzi?

Ciężarówki wyspane?

Ktoś coś o lumii? Jak nas czytasz, zostaw znak ;)
Sa jeszcze plamienia brazowe przy wysilku...moze to juz resztka
 
Beti, cały czas mi siedzsz w głowie. Kochana, na Twoim miejscu pogadałabym z lekarzem miejscowym, do którego, jak pokazujesz, masz najwieksze zaufanie. Przedstaw mu swoje wątpliwosci i obawy, zapytaj, czy to jest normalne, że nie było tego usg. w wielu momentach Ci pomogł (i nie zawiódł), myślę, więc ze i tym razem okaze Ci wsparcie. i niech on się kontaktuje z Ż, w koncu kolegami są i mam wrażenie, że się go słucha.

Dream, iui to całkiem inna procedura, a poza tym Ty jestes dopiero po pierwszym podejsciu - nie podejmuj decyzji pochopnie. rzadko komu udaje się od razu, niestety, znalazłas się w tej grupie. przemysl to na spokojnie ;)

kciuki za wszytskie dzisiejsze wizyty - czekam na wiesci:)

Pyreczka, u kogo masz tę wizytę?
 
Dziewczyny beta 190, 8 to dobrze? Znalazlam taki kallulator , screen dodaje
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-09-14-11-54-19.png
    Screenshot_2016-09-14-11-54-19.png
    138,1 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry