reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Jest możliwe przeniesie zarodków do innej kliniki?
Tzn żeby transfer odbył się gdzie indziej? ???

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Beti, znalazłam coś takiego Link do: nOvum - Przychodnia Leczenia Niepłodności | Czy istnieje możliwość przeniesienia mrożonych zarodków z innej kliniki do Novum?

Dziewczyna z "kto po in vitro" też przenosiła. Pisze o kosztach https://www.babyboom.pl/forum/temat/kto-po-in-vitro.26936/page-5416
 
Beti, bardzo mi przykro :( ale walcz dalej!

Kath, tak jak anika pisze, aptt to krzepliwość krwi. Duże dawki progesteronu zagęszczają krew, wiec moze trzeba Acard zwiekszyć? A masz heparynę?
 
Aż mi się wierzyć nie chce, że gdziekolwiek robiono zabieg bez nadzoru usg. Przecież to standard? Ja miałam przed sobą ekran na którym widziałam swoje zarodki i proces ich wprowadzania.
Popytaj dokładnie o przebieg Twojego transferu.
Co do sensu: jeśli są mrozaki to oczywiście, że jest sens. Niestety czasem jednak mimo starań nie wychodzi i żeby nie zwariować trzeba odpóścić i popatrzeć na to co się ma. Ale myślę, że to u Ciebie, dzięki mrozkom, jeszcze nie ten moment.

Kath ja Cię ostrzegałam żebyś Ty się za bardzo wynikom nie przygladała:) Mnie tak lekarz na pocątku nakręcił że progesteron ma być w kosmosie, że jak zaczął spadać (przez chwilę na łeb szyję bo tak trafiałam) to palpitacji serca dostałam...
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

WRZESIEŃ

14 - Pyreczka - wizyta u profesora
14 - bertha - monitoring cyklu
14 - omatkoitrojko - II beta hcg

15 - Anika - ktg
19 - Kath - wizyta kontrolna i podglądanie Kropka
19 - Anika - ostatnia wizyta kontrolna przed cc
20 - Vadera - wizyta u kardiologa
22 - Vadera - cążowa wizyta kontrolna
23 - Anika - ktg
26 - Anika - przyjęcie do szpitala - cel: spotkanie z Polą
27 - Anika - przywitanie z Polą

Bertha - IUI
 
reklama
Witam!
Beti, jak po nocy? Mogę Ci jakoś pomóc?

omatkoitrojko, krew oddana?

Bertha, Pyreczka &&&&& za dzisiejsze wizyty. Niech przyniosą dobre wiadomości ;)

Kath, jak dzisiaj plamienie? Przechodzi?

Ciężarówki wyspane?

Ktoś coś o lumii? Jak nas czytasz, zostaw znak ;)
 
Do góry