reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No właśnie też myślałam że tak będzie, a tam był zwykły zaciemniony pokój, na środku fotel podali zarodki kazał poleżeć chwile i do domu,żadnego usg w pokoju nawet nie było! !!!!!!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti bardzo mi przykro, a co do Twojego pytania, oczywiście że jest sens!!!! Mało tu jest takich dziewczyn które mają dzieciaczki właśnie po tych którym nie dawano szans???? Nie mamy na to większego wpływu.

Ja miałam podane zarodki razem z usg, lekarz dokładnie pokazał mi gdzie są umiejscowione.

Kath - ja chyba tylko raz robiłam progesteron, tak tylko beta. Kiedy masz jakąś wizytę u lekarza.

ZARAZ MNIE TRAFI! Słownik zmienia mi słowa. Zarodki na żarówki!!??? :-)
 
Ostatnia edycja:
To ja miałam jakąś ściemę a nie transfer!!!!!!!!!
Kur*a szlag mnie trafi, jak tak można! !!!!!! Żadnego usg nie miałam [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]jak tak można! ?!?!


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beti,w szoku jestem,ze nie miałaś usg... :/

Z tego co wiem,chyba nie można zarodków przenosić,przynajmniej tak było w rzadowce, ale peenosci nie mam.
Pogadaj ze swoim lekarzem,a on niech spierze głowę Ż, ze jak bez usg ?!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry