reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Do tej pory nie wiedziałam ze istnieje AMH! :-) Nie mam pojecia ale sprawdze to dzis po pracy dla Ciebie :-) Szczerze mówiąc wyniki badan zostawiam do interpretacji specjalistom. Często są to tylko cyferki, sama wiesz przy PCO...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Oki...glownie po amh jest rozpoznawane pco i po usg tez...
 
Kathrin, sprawdziłam, ja mam 5.22 ųg/l, a norma z boku napisana 1.18-9.16. A Twoje 19 jest przy tej samej normie?

Na USG od 16 roku zycia mialam obraz wielotorbielowatosci, ale nikt do 2014 roku tego nie nazwał po imieniu.

Wyniki, ktore są nie w normie to: SHBG glownie mam 17 norma od 32, Testosteron.
Do tej pory nie wiedziałam ze istnieje AMH! :-) Nie mam pojecia ale sprawdze to dzis po pracy dla Ciebie :-) Szczerze mówiąc wyniki badan zostawiam do interpretacji specjalistom. Często są to tylko cyferki, sama wiesz przy PCO...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimemi no i jak ładnie scenariusz się rozwinął, że zaszłaś naturalnie, super i oczywiście trzymam kciuki za same pozytywne wieści od Ciebie &&&&

Thalea witaj u nas !! niech słowo inseminacja nie wywołuje u Ciebie takiej odrazy bo może dzięki niej się uda :) Nie bój się IUI, to nie takie straszne. Ja mam PCO (baaardzo nieregularne miesiączki, cykle bezowulacyjne), a dzięki inseminacji za pierwszym razem się udało. Po prostu monitoring cyklu, żeby zobaczyć jak to wygląda co 2/3 dni, potem dostałam tabletki na wywołanie owulacji ( na szczęście bardzo dobrze reaguje na leki, więc zawsze owu po nich była), zastrzyk na pęknięcie no i sama IUI. Nie bój się, tylko poczytaj, popytaj i się psychicznie przygotuj :) Jak dla mnie idealne rozwiązanie, bo problemem u nas jest mój śluz - wrogi dla armii męża.

Kath Ty musisz teraz o sobie myśleć, a nie o innych w okół. Ja bym nie zaprosiła ani rodziców męża ani jego siostry (już taki mam charakter) skoro oni tak Cię traktują i takie rzeczy Ci mówią, mąż powinien to zrozumieć i jak chce się z nimi żegnać to niech do nich idzie, ale wiadomo Wasze życie no i każdy ma inny charakter.

M wiadomo, że takie dolegliwości są męczące, ale przynajmniej wiesz, że masz lokatora :) Przyjdzie drugi trymestr i minie, a w trzecim wróci :p (przynajmniej ja tak miałam :) ) a co dalej z tą nadżerką? Nie martw się na zaś :)

Aniko wspaniałe uczucie czuć Maleństwo, prawda :) Synuś zaczął dawać o sobie znać jak już wiedzieliśmy co nas czeka, ale oboje z mężem czerpaliśmy z tego wiele radości... ;) a ogólnie jak się czujesz ? :)

Beti dobrze, że pęchol pękł, ufffff !!! Dalej w "grze" :p

Nou po raz kolejny przywołuje do pionu !!!!! Daj troszkę optymizmu organizmowi...jeśli jakiś lokator się tam lokuje, a Ty dajesz tyle negatywnej energii...? Głowa do góry !

U mnie wizyta ok, mój lekarza - lekarz Anioł po prostu. Pierw przeanalizował wyniki histopatologiczne, potem sekcje zwłok Synka, wszystko po raz kolejny powyjaśniał i zaskoczył mnie dziś, bo zaczął wypytywać jak ja to wszystko przeszłam jako mama...co czułam jak się dowiedzieliśmy, jak się czułam każdego dnia,co czułam w dniu porodu no i jak już Mały się urodził, czy przez ten czas dało się jakoś przygotować na cały scenariusz, jak podchodzimy dalej do ciąży itp. No i tak sobie ze łzami w oczach pogadaliśmy, uwielbiam go po prostu...zbadał mnie, zrobił USG i wiecie co, dziwne uczucie jak na ekranie nagle zamiast małego człowieczka jest pustka...bardzo dziwne uczucie, ale jak powiedział lekarz po ciąży nie ma śladu ( brzydko to brzmi, wrrr). Wyniki ok, ale po raz kolejny powiedział, że mam się wzmacniać odżywkami dla sportowców bo Synuś wypompował mój organizm.
 
Kathrin, sprawdziłam, ja mam 5.22 ųg/l, a norma z boku napisana 1.18-9.16. A Twoje 19 jest przy tej samej normie?

Na USG od 16 roku zycia mialam obraz wielotorbielowatosci, ale nikt do 2014 roku tego nie nazwał po imieniu.

Wyniki, ktore są nie w normie to: SHBG glownie mam 17 norma od 32, Testosteron.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Sprawdze dokladnie w domu ale u mnie norma jest do 3. Dziwne to ze masz prawidlowe amh przy pcos. Ale to sie ciesz...bedzie ci napewno latwiej niz mi
 
Beti bardzo się cieszę:) trzymam nadal kciuki!

Kamisiu, jesteś dzielna.. bardzo.. <3 rzadko teraz można spotkać tak empatycznego lekarza, cieszę się że Ci się taki trafił :)



Jak juz rozmawiamy o wynikach to ja np mam za niskie inhibina b (zupelnie nie wiem co to jest?) za niskie shbg za wysoki testo i dheas.. Pytałam gina czy nie mam pcos (bo np moja siostra ma i tez testo ma zawsze za wysokie) to powiedział, że nie (amh mam 3,84). Kiedys miałam zawsze za wysoką prolaktynę,a testo w normie, a teraz jakby się zamieniły. Gin powiedział, że na moje 39 lat nie jest źle, i w sumie nic mi nie zapisał tylko kwas foliowy mam barć i jeść dużo sałaty.. Ale może to dlatego, że u mnie trzeba uważać z lekami, bo mam PBC (wątroba).
 
reklama
Do góry