reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Anika my po in vitro jesteśmy. wszystkie badania nam obojgu zrobili :) zazdroszczę pukania Dziecia, piękny czas....
 
reklama
Beti to jutro impreza :) tym bardziej trzymam kciuki aby Ci się udało!

Dziewczyny mam pytanie bo cały czas próbuję wymyślić jeszcze jakiś sposób na poprawę tego nasienia mojego M, i wyczytałam właśnie, że można by spróbować żeby brał clo... tyle, że są dwie opcje albo się poprawi albo się pogorszy (nie ma co do żadnego efektu jakiekolwiek gwarancji) czy, któraś z Was o tym słyszała? albo o czymś innym co może zdziałać cuda?
 
Mimemi mój M brał fertil man i salfazin do tego wit. D, pił olej lniany, jadł orzechy brazilijskie i kilka innych rzeczy, których już dokładnie nie pamiętam... w każdym razie przez rok i robił regularnie co 3 miesiące seminogram i po roku kuracji okazało się, że jest ciut gorzej... :( załamka totalna... nie chcą w ogóle się ruszyć te dziady...
Teoretycznie masz rację co do tego, że chłopaki mają szansę bo trafiają do samej macicy ale przy tak słabej ruchliwości to nie sądzę by dały radę.
 
Mój pracował przy piecu 200 stopni,żucił tą robotę przestał zażywać gorących kąpieli i nasienie 100% poszło do góry,najwiecej zwiekszyła sie ilość :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
:) Nie wylegujemy się w gorącej wodzie, może to zabrzmi śmiesznie ale mój M odkąd go znam to kąpie się w zimnej wodzie bo uważa, że takie krio dobrze robi... A prace ma taką, że raczej nie powinien przegrzewać jajek bo nie ma gdzie... pracuje w służbie zdrowia... nosi luźne gatki... na prawdę już nie mam pomysłu...
 
A jak działają te... karmy dla kulturystów? Te odżywki i inne cuda? Nie jest to szkodliwe, wie coś któraś? Wielu facetów sobie coś tam kupuje...
 
Ogłoszenie parafialne!
Po 11 miesiącach nieobecności wróciła... Dotąd regularna, przychodząca w najmniej oczekiwanym momencie, rzadko oczekiwana... @@@@@@@
Aż sprawdziłam kiedy to zalało mnie tym bezbarwnym śluzem...cofnęłam się z postami, poszperałam i znalazłam (bo oczywiście nie przyszło mi do głowy, żeby wtedy zapisać... Dobrze, że jest forum bb...)To było 6 maja, jak w pysk strzelił, pasuje z owulacją... Tylko czy po porodzie można mieć owulację zanim dostanie się @?
Tak mi było dobrze bez niej...
 
reklama
Do góry