reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Thalea, witaj! Dziękuję Ci za miłe słowa. Czy jestem mądra? Eeee, życiowej mądrości uczę się każdego dnia a i tak nie raz dostaję po tyłku i nie uczę się na błędach... Nazwałabym to raczej "doświadczeniem". Moja droga do szczęścia trwała 3 lata, pół roku w profesjonalnej klinice leczenia niepłodności. Wyleczyłam infekcje, emek poprawił sprawność żołnierzyków, ominęliśmy śluz, który zabijał plemniki i po drugiej IUI się udało :)
Teraz dzielę się tym swoim "doświadczeniem" z Wami, czekającymi na swój cud. Tobie też go życzę i będę trzymać kciuki.
Z racji obowiązków macierzyńskich rzadziej tu zaglądam...

Anikooooo!!!!!! Cudowne uczucie, prawda? Taki dowód, że ktoś tam mieszka... :) Pamiętam jak co wieczór czekałam jak zacznie mi tam gmerać ktoś w brzuchu ;) Wieczorami zawsze dzidek był aktywniejszy.

Beti....&&&&&
 
reklama
Beti trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!

Thalea witaj! ja też przy dziewczynach czuję się zielona, i m.in. dlatego bardzo się cieszę, że tu trafiłam..

Kath już troszkę lepszy nastrój?:) Co do wizyty, to ja nie wiem, z jednej strony powinnaś myśleć przede wszystkim o sobie, ale z drugiej strony jak się kogoś kocha to czasem warto się przemóc (w sensie kochasz Swojego M, i decyzję o tym czy zaprosić czy nie uzależniłabym od tego jak bardzo jemu na tym zależy, może wcale nie tak bardzo jak wie co wyprawiała) - to mi mówi rozsądek, ale serce krzyczy: nie wpuszczaj żmii do domu!
 
Beti trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!

Thalea witaj! ja też przy dziewczynach czuję się zielona, i m.in. dlatego bardzo się cieszę, że tu trafiłam..

Kath już troszkę lepszy nastrój?:) Co do wizyty, to ja nie wiem, z jednej strony powinnaś myśleć przede wszystkim o sobie, ale z drugiej strony jak się kogoś kocha to czasem warto się przemóc (w sensie kochasz Swojego M, i decyzję o tym czy zaprosić czy nie uzależniłabym od tego jak bardzo jemu na tym zależy, może wcale nie tak bardzo jak wie co wyprawiała) - to mi mówi rozsądek, ale serce krzyczy: nie wpuszczaj żmii do domu!
Czuje sie lepiej jak o tym nie mysle...o tej iui...jak sobie przypomne to mam odruch wymiotny z nerwow. Dla mnie duzym uklonem w strone M bylozapriszenie jego rodzicow. Oni sa dla mnie wredni. Nie wiem co zrobic z ta malpa...ona krzywdzac mnie nie muaka zadnych wyrzutow...
 
Czuje sie lepiej jak o tym nie mysle...o tej iui...jak sobie przypomne to mam odruch wymiotny z nerwow. Dla mnie duzym uklonem w strone M bylozapriszenie jego rodzicow. Oni sa dla mnie wredni. Nie wiem co zrobic z ta malpa...ona krzywdzac mnie nie muaka zadnych wyrzutow...
Kath na Twoim miejscu poszłabym do psychologa lub neurologa. Możesz mieć silną nerwicę. A z nią ciężko będzie Ci zajść w ciąże. Nerwy to potęga jakiej nie jesteśmy w stanie pojąć, mają z hormonami wiele spólnego bo stymulują przysadkę mózgową. Pomyśl o tym.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My walczymy już 3 lata i z każdym kolejnym dniem jest coraz gorzej... z każdym kolejnym nieudanym cyklem mam wrażenie, że jesteśmy coraz dalej od wymarzonego dziecka... im dłużej to trwa tym mniej w nas nadziei... wiary... każda kolejna @ rozdziera nas na miliony kawałków przepełnionych żalem i poczuciem niesprawiedliwości... :( coraz mnie pomysłów co zrobić by się udało...
 
Ja po wizycie,nadzieja jest na prawym pękł :) (jupi) a na lewym urósł do 21 mm wiec gin powiedzial ze jest ok.
A powiedzcie z tego drugiego pecherza zrobi sie torbiel?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super Beti, nie powinna się zrobić torbiel, powinien pęknąć w swoim czasie. Ja w piątek przed iui miałam 4, z czego dwa po 25 mm jeden 17mm i jeden 19mm, a w niedzielę te dwa pierwsze były pęknięte i ten trzeci co wcześniej miał 19 też dosłownie przed monitoringiem pękł i gin powiedział, że dorósł i pękł w swoim czasie, i że mamy go zalać ;)
 
Kath na Twoim miejscu poszłabym do psychologa lub neurologa. Możesz mieć silną nerwicę. A z nią ciężko będzie Ci zajść w ciąże. Nerwy to potęga jakiej nie jesteśmy w stanie pojąć, mają z hormonami wiele spólnego bo stymulują przysadkę mózgową. Pomyśl o tym.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Thalea a jakie masz amh? Bo ja 19.5 :(
 
reklama
Do góry