reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kasik masz rację... jakoś sobie dopowiedzialam że Pole coś kombinuje ;-) chyba w jakimś stopniu zaniepokoil mnie wpis Pole...

Pole sorki... jakoś zmartwil mnie ton Twojego wpisu. Trzymaj się kochana!
 
reklama
Pole i jeszcze... Ja kiedyś dostałam @ jeszcze jak brałam,teraz odstawilam 5dni temu i cisza.. Więc w sumie tak, jak Kasik pisze, różnie bywa
Pole, wierzymy!
 
Moja ułomność jednak jest bezgraniczna... po raz 10217532173 napisałam posta i coś kliknełam. i dupa.

Na szybko, bo mój M. niedomaga zdrowotnie i muszę do niego spadać.

Pole.. uda się z 3 powodów! 1. Twój M czuwa! 2. My wierzymy! 3. Nie ma przecież innej opcji;) Trzymaj się nasza twardzielko.. proszę Cię o troszkę nadzieji.. Jutro Twój 8dpt, powinno już coś się pokazać w becie.. Ja z 3dniowym czekałam do 10dpt, a lekarz tak jak u Ciebie nakazał bete w 14dpt. Postanowiłaś coś? U mnie @ zawsze 3-4 dni po odstawieniu.

Anika, jak to?? :((( no co za kretynka ta Twoja @ :( zaczynam się poważnie martwic;/

Amh mozna robic kiedykolwiek. dc nie stanowi. Zazwyczaj inne badania mamy zlecane na poczatlu cyklu, wiec robimy hurtem z amh i tak się moze kojarzyc;)

Stacy prolaktyna blokuje owu. Jesli dostajesz coś na pękanie to chyba nie ma wtedy znaczenia, tymbardziej, ze Twoja jest w normie. Ja mam delikatnie podwyższoną, ale dr nic z tym nie robił. Przy stymulacji chyba nie rzutuje po prostu;)

Milena gratuluje ślicznego Synka:))

Co do moich oczu, laska chyba sie nie przejeła. Tzn.. chyba nie poczuwa się absolutnie do winy. Z tego co napisała zrozumiałam, ze jestem sama sobie winna, bo nie miałam zamknietych oczu:| Chyba jestem w szoku:| Napisała tez, ze mi współczuje, ale jakos w to nie wierze. W sumie to ja jej współczuję głupoty.. i tego, że jak się wpienie, to się tam przejde, i nie bede juz taka miła...

MagdaM teściowa pewnie w szoku, jak wytresowałaś jej synka:D hahah;) chodzi jak w zegarku:p

Jutro ważny dzień dla Emenems;) Powodzenia i trzymamy kciuki:D


MAJ

13 - Emenems - piękny wynik hcg!

14 - enni - wizyta u gin prowadzącego
14 - lumia - podglądanie pęcherzyków
14 - niebajka - ustalenie dalszego planu działania/crio
14/15 - diore - iui
18 - stacy - iui
19 - Pole - I piękna beta!
21 - marzen88 - I testowanie
29 - Emenems - usg serduszkowe
29 - anika11 - wizyta rejestracyjna

anika11 - iui
kredka 82 - hsg

CZERWIEC
1 - Beti39 - II badanie prenatalne
 
Ostatnia edycja:
Ton mojego wpisu widocznie taki jak ja cała...
Nie, Lutinusa nie chciałam nagle odstawić, chciałam wiedzieć czy moze wstrzymywać @. Do tej pory brałam go tylko przy poprzednim transferze, wiec nie wiem jak działa.

Z moim mężem na dwoje babka wróżyła, z jednej strony chciał żebym miała jeszcze coreczke, a z drugiej był w potwornym stresie, ze nie poradzę sobie z wszystkim co na mnie spadnie. Wiec co On teraz kombinuje nie wiem...

Nie zrobiłam ani sikanca ani bety. Problem w tym, ze do czwartku muszę wiedzieć co dalej. Czeka mnie bardzo ciężkie starcie biznesowe, z kimś kto postanowił mnie okraść z połowy dorobku mojego meza( połowy, bo to jedna firma) i ja muszę wiedzieć co moge a czego nie , jak zobaczyłam nazwiska prawników jakie mnie czekają na spotkaniu to nie wiem czy jest w ogole sens cokolwiek robic. Dlatego muszę rano zrobic bete i nie wiem czy bedzie miarodajna:(
 
No, no:D Bo ja tak lubie się wpatrywać w lampę milion wat:D w sumie tylko po to tam poszłam;) chciałam na prądzie zaoszczędzic;)
 
Mileno Nikoś cudny!!! I jak dzióbek wystawia:-p
Az mi sie zatęskniło do takiego Maleństwa. Jak wstawisz jakis album to daj koniecznie znać,muszę Go lepiej poznać.
Oj na chwile obecna to ja bym na tym wątku invitrowym same smuty zapodawala...
 
Pole współczuję starcia...:( ludzie to hieny...
Wklejam ściągę, którą pewnie dobrze znasz.

zarodki 2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli

2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG

M. na pewno, wie co robi :) Jutro ściskam paluchy jeszcze mocniej!
 
reklama
Pole no masz kochana pod gorke:-( ale silna z Ciebie baba i ja wierze ze jestes w stanie osiagnac wszystko czego chcesz!!!

Niebajka no ja to bym w takim wypadku jej nie odpuscila! Jezeli jest "profesjonalna" to chyba ja kurde uczyli ze oko musi byc szczelnie zamkniete!!!!! A ona teraz na Ciebie zwala! Jednym slowem ktos kto popelnia swiadomie taki blad nie nadaje sie do tego i tyle.
 
Do góry