reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej piekne;)

Prawie skonczylam balkonowe szalenstwo.. ostatnio zabraklo mi ziemi, dzisiaj zwirku.. ale bedzie pieknie;)

Beti39 gratuluje zakupu!! Duzy remont przed Wami?

Łoo Emenems, to
 
reklama
Pole nie rozumiem co Ty wyczyniasz? Czemu od tak chcesz odstawić lutinusa? Poczekaj jeszcze 2 dni, zrób betę i będzie wszystko jasne na 100% bez żadnych domysłów i żadnego gdybania. Jeśli odstawisz leki za szybko czy nie będziesz miała później wyrzutów sumienia że nie zrobiłaś wszystkiego tak jak trzeba?

Magda szacun dla Twojego męża że tak mądrze postąpił i zabrał się za robotę :-)
co do szeroko pojętego ogrodnictwa, dziś mama posadziła mi kwiatki na balkonie bo w tym roku nie mam na to czasu :-)

Czy AMH nie robi się w pierwszych dniach cyklu? Wydaje mi się że tak właśnie robiłam...

Trzymam kciuki za wszystkie!
 
Pole, trzymaj sie luteiny do ustalonego terminu testowania. zawsze pisalyście, ze dopóki brak @, jest nadzieja! a u Ciebie jeszcze kilka dni do bety, więc ani się waż odstawiac jakichkolwiek leków! my tu wierzymy, zaciskamy kciuki, słowko slemy, gdzie trzeba.... nie trać wiary!

Beti, gratuluję zakupu mieszkania :p) nie ma to jak wlasne gniazdko :)

Magda, usprawiedliwaim Cię :) moja nauczycielska dusza nie nadąza w intensywnosci pisania z Wami...

Niebajko, ale mi @ robi psikusa, sprawdza moją cierpliwość...
 
Aaaa oszaleje... najpierw upadl mi telefon i post sie dodal w trakcie pisania, a teraz blad wyskoczył i calosc sie skasowala... ide na kompa...
 
Smerfeta ja Ci bardzo dziekuje bo mi sie wlasnie tak wydawalo ze moj gin powiedzisl w 3dc i temu mi tego nie zrobili w klinice. Wiec masz racje:-*

Niebajka ;-)

Pole a chociaz sikacza zrobilas? Jak nie to nie krakaj ze sie nie udalo!!! Bo my tu wszystkie dalej wierzymy ze bedzie dziewczynka!!!!!:-*
 
Dziewczyny mam pytanie odnosnie prolaktyny. Moja wynosi 421 przy normach 127 - 647. Robilam ja rano na czczo. Teoretycznie jest w normie, ale pytam moze macie wieksze doswiadczenie. Tak sie zastanawiam ze przeciez lekarz zwrocilby uwage jak by cos bylo nie tak? Drugie pytanie jest takie ze ja po kazdej IUI bardzo sie stresuje, stres podwyzsza prolaktyne. Czy to moze miec wplyw na nie powodzenie IUI? Bo ja juz nic nie wiem... :-(

Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z innej klawiatury.
 
Wiesz co ja mam na stałe 600 i mnie norma do 700 i to jest ok - wiadomo, stres podnosi ale coz, nic na to nie poradzisz bo teksty " to sie wyluzuj" juz dawno sobie w d**** wsadxilam :)
Moim zdsniem jest ok
 
reklama
Dziewczyny ale Pole nie napisala, ze chce odstawic Lutinusa tylko zapytala czy podczas brania moze przyjsc @ Na bete u niej jeszcze za wczesnie bo miala podane 2/3 dniowe zarodki. Ja wierze, ze sie udalo i przynajmniej jedna coreczka sie zadomowila :)

Pole u kazdego jest inaczej, jedne dostaja @ przy braniu lutki, inne dopiero po odstawieniu. Ja dostawalam kilka dni po odstawieniu. Ale ta wiedza nie bedzie Ci potrzebna bo przeciez sie udalo :)
 
Do góry