reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
anika
najgorsze jest to, że ja mam świadomość ze nie ja jestem niezastąpiona tylko osoba która jest nade mną, ma mnie kontrolować!!! jest niekompetentna. i jak jeden dzień mnie nie ma to ginie jak mańka w Czechach (co oznacza to powiedzenie nie wiem):-)

odnośnie Twojej @ trzeba jakieś tańce odstawić żeby się nie wygłupiała i przyszła:-)
 
reklama
Niebajko, pisząc o rodzicach mialqm na myśli rodzicieli moich dzieciaków szkolnych :-D
Co do @, żadnych zmian!!!! Wrrrrrr!!!!
Magda, będę skakać cały dzień!!!
 
Haha! Chyba tak! :p :*

Aniko gorrracy prysznic i przytulanki jesli Twoj M pod ręką;)

MagdaM doskonale rozumiem Twoj bol:/ moj N tez ma takiego super wspolpracownika, ktory w 2 godziny potrafi narobic niezlego balaganu lub strat dla firmy...
I kocham jego telefony kiedy chcemy odpoczac..
 
Ostatnia edycja:
Sluchajci,wiem,że zabrzmi to jak banał,ale... Taka oto sentencja na dziś w moim kalendarzu...
"nie spisuj nikogo na straty. Cuda zdarzają się na co dzień" :-)
Nie odnoszę tego tylko do naszych największych pragnień, ale do spraw biezacyh i w ogóle. Uczepic się pozytywów i do przodu :-)
 
Pole życzę powodzenia po całości! I najbardziej trzymam kciuki za bete. Niestety na każdym kroku ktoś chce się na naszej kasie nachapac. A co do państwa... to ciekawe że moja babcia bez trudu uzyskała odszkodowanie z Niemiec za prace przymusowe za czasów wojny, mieli wszystkie papiery a u nas w kraju wszystko ginie :(

Anika a że tak zapytam nieśmiało - robiłaś sikanca?

Niebajko robiłaś może fotkę swoim pięknym oczom w najgorszej chwili? Może faktycznie zaprezentuj tej pani co zrobiła. Dobrze że już lepiej

A dla tych co mają trzy rzęsy na krzyż polecam odżywkę z oceanic - long 4 lashes ;-)

Miłego dnia!
 
Enni, co moeia lekarze? Sytuacja opanowana? Mam Nadzieję,że usg Cie uspokoilo?
Odpoczywaj, kciuki i myśli ciepłe!!!
 
reklama
Enni no niee:( opowiadaj predko co i jak! Trzymaj sie kochana!

Nie mam niestety zdjecia, bo bol byl taki, ze nawet nie myslalam o tym:/ wczoraj wieczorem przed spaniem nie zakropilam i dzisiaj rano od razu byla odpowiedz niezbyt mila:/

Aniko ja tez myslalam o sikancu..."cuda zdarzaja się na co dzien"...;)
 
Do góry