reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kredko to taki poczatek górki...spraw przytłacza mnie w tej chwili bardzo wiele,ostatnie dwie z nowej działki... Otóż mam starcie z Państwem w dwoch odsłonach...
Odszkodowanie za majątki rodzinne( pisałam kiedyś żem ze szlachty) i były niby w niewłaściwy sposób złożone jakies papiery przez mojego dziadka jeszcze i teraz mam udowadniać, ze nie jestem wielbladem...no prawie, bo mam udowodnić, ze miał stajnie z 70 końmi i mlyny i różne takie duperele. Ciekawe jak, jak wiem, ze on złożył rozne oryginały dokumentów, ktore "zaginęły" komus gdzieś w tym Dużym Państwie...
Mam tez starcie z Małym Państwem w postaci Warszawy. Ktos nagle uznał, ze dom mojej teściowej, w którym mieszka od dzieciństwa nie jest Jej, ze znaleźli sie jacyś spadkobiercy z fałszywymi testamentami( no testament napisany po smierci to troche nietypowe...), ale sprawa rozgrzebana, miasto tez stroną.


Wiec niby jestem, ale raczej w formie szczątkowej...gdyby wszystko dotyczyło tylko mnie, ale niestety jestem odpowiedzialna tez za inne osoby, ktore na mnie liczą.

Niebajko zeby tylko te zarodki wiedziały, ze jest taki kalendarz i musza sie go trzymać...a one zapewne krnąbrne po mamusi i uparte po tatusiu:(
 
reklama
Pole ja wiem, że to nie takie proste z tym kalendarzem.. to tak bardziej poglądowo i.. najpewniej byłoby w 10dpt, ale musisz wiedzieć jak najprędzej, więc kombinuje..
Tak bardzo bym chciała jakoś pomóc i eh.. no;) bede próbować dalej:) uwierz Babo trochę w te kropki-córki!

Spraw masz milion... a raczej starć z debilami ;/ mogę życzyć Ci tylko siły, wytrwałości i spokoju... żebyś jakoś popchnęła to wszystko do przodu i jak najszybciej sie ułożyło.
 
Pole dasz rade ze wszystkim, kto jak nie Ty :) w czwartek beta powinna byc miarodajna wiec cala moc bedzie z Toba :)
Kasik ja bete muszę zrobic dzis...
Jutrzejszy wynik bedzie za późno w stosunku do mojego spotkania, a muszę wiedzieć w imieniu ilu osób występuje...
 
Pole, wszystkie myśli z Toba! Niech i Duże i Małe Państwo przestanie kręcić i niepokoić porządnych obywateli i zajmie się milionem innych spraw! Stres pewnie nieziemski, a ta niepewność najgorsza. Trudny dzień przed Tobą,ale gloea do góry, pierś do przodu, nadzieja w serduchu i pokaż im, kto rządzi! A M na pewno będzie z Tobą! ;-)
 
Pole
nie wiem jak pocieszać, jak na duchu podnosić... mam nadzieję, że uda Ci się wyjść z obronną ręką z tego spotkania. a Ty masz za sobą jakieś wsparcie, prawnika?
trzymam kciuki za wynik, choć czy on już będzie miarodajny?? mam nadzieję że wysoki poziom będzie to wtedy tak:-) bardzo za to trzymam

anika
po jednym podejściu po odstawieniu luteiny czekałam na @ dwa tygodnie, aż się martwiłam i lekarz się dziwił. także różnie bywa

emenems
czekam na wiadomości:-)

niebajka
po takiej reakcji tej kosmetyczki zrobiłabym sobie fotkę i wkleiłabym na FB z komentarzem kto mi to zrobił. nawet jeśli miałaś niedomknięte oko ona powinna była zadbać o to zeby było zamkniete, a jeśli u Ciebie nie ma takiej możliwości to powinna odstąpić od zabiegu.
ja zaglądam na tą listę i sprawdzam co tam moje mietki wyprawiają we mnie. wygląda, że powinny być już zaimplantowane, a jutro powinny zacząć produkować hcg. ojj byle do soboty:-)
ale się:wściekła/y: od rana. od poniedziałku jestem na urlopie i moja ograniczona współpracownica codziennie czegoś chce. oczywiście nie odbieram, bo nie chce mi się z nią gadać, ale flaki się wywracają. dziś 7:25 sms "śpisz?":szok::no:


kochane jeśli którejś brakuje słońca, to przesyłam troszkę od siebie:-) ja później na zakupy. wymyśliłam sobie firaneczkę do łazienki i kawałek materiału muszę dokupić;-)
 
Magda, oby z moją @ było inaczej, bo za 2,5tyg to ja jux wizytę w Gamecie mam...
Ja dziś też już od rana odbieram tel-od rodzicoe, którzy z niedowierzaniem pytają, cxy to prawda,że nie jadę na wycieczkę... No nie jadę i w sumie nic wg planu nie idzie..
Magda, widać jesteś niezastąpiona w pracy!;-)
Udanych zakupów:-)
 
niebajko - dzieki za odpowiedz, mam normalnie swoje owulacje pecherzyki pekaja. Tylko teraz jak jest IUI to dla pewnosci dostahe ovitrelle.

Pole - wspolczuje ci kochana, ludzie to sa swinie i niestety zeruja na cudzym nieszczesciu i nie wiedzy. Takze przygotuj sie dobrze. ;-)

u mnie dzis slonecznie, i oby jak najdluzej czlowiek od razu taki jakis inny ;-)
 
reklama
Pole Emenems sercem i myslami jestem z Wami;)

Anika...:( co za...:/ do wizyty rejestracyjnej 3podejscia do iui masz za soba, wiec ok. a do kwalifikacyjnej troche minie czasu, wiec spokojnie do iui jeszcze podejdziesz nawet gdy @ dalej będzie sie ociagac ;) Wiem, ze nie tak mialo byc, ale nie stresuj mi sie no....
Twoi rodzice zwiazani ze szkolnictwem? Skad wiedza o wyvcieczce?

Magda byyle do soboty :) nie migecsie doczekac;)

Milego dnia dziewczyny. Dzisiaj musze trochę popracowac;)
 
Do góry