reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
MalaMii-nie mam szans, bo to jedna z nielicznych klinik leczenia nirplodnosci, to jest publiczna służba zdrowia, zostałam tu przed mojego ginekologa skierowana, a nie mam szans w Polscr sie leczyć - próbowałam, czasowo nie ma takiej opcji niestety
 
reklama
Kasica my z mężem od ok 3 lat biegamy od lekarza do lekarza tylko dlatego, że w pewnym momencie rozkładają ręce i odsyłają nas na prywatne in vitro. mam wrażenie,że cięzko teraz o dobrego specjalistę. teraz trafiliśmy do państwowej kliniki i zobaczymy jak długo z nami wytrzymają:) a co do urzędowego in vitro to tak jak wcześniej pisałam wina leży po stronie naszego rządu bo jak zwykle brakuje pieniędzy.

Anika11 i Luize ja miałam iui przed pęknięciem pęcherzyka. 3 dni po iui zalecono mi brać przez 10 dni dopochwowo 2X1 luteinę 50 mg (rano i wieczorem). Cykl był stymulowany Clo
 
emenems,a nie ma sznas, by jutro przed iui zrobili Ci usg, by potwierdzić przyrost lub peknięcie pecherzyka? bediesz spokojniejsza :)

malaMii, u mnie lekarza do konca nie potrafili okreslic, co się stało:/ ale ból + 5dni szpitala skutecznie mnie osłabiło:/ skad jestes? gdzie sie leczysz?
 
Hejka

Anika, Demolka - radziłabym zrobić bete a nie test bo mi np nie wyszedł w 14dc po iui i to był dzień spodziewanej @ a że był weekend to bete robiłam 16 dnia miałam bete 116, drugi raz testu nie robiłam,
 
Ostatnia edycja:
Emenems- rozumiem , trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok:)

Anika1 , mieszkam w Niemczech , jednak poki co leczę się w Pl w Poznaniu.
 
Anika - nie ma. Zabieg robi inny lekarz niz ten co zleca zabieg. A tamta babka nie robi niestety...no trudno, poczekam te dwa tygodnie.
Za tydzien lece do gdanska na 4 dni to szybciej minie :)
 
O:-)
Ja MedArt na Slowianskiej - u dr Żaka , jestem bardzo zadowolona . Zobaczymy z jakim skutkiem:)
Wczesniej leczyłam się w Neridzie u dr Biegańskiej , ale bylam srednio zadowolona, a Ty?
 
malaMii, ooo!!!!!! Medart -Kubiaczyk-Paluch i póki co tez jestem bardzo zadowolona:) opieka ze strony pani doktor rewelacyjna, kontakt smsowy non stop, jak wyladowalam w szpitalu, ona wszystko kontrolowała. jedyny minus - dłuuuugie oczekiwanie na wizytę:/ ale kolejki pewnie znasz z autopsji ;)

emenems, wszytsko bedzie dobrze! a czas zleci szybciej dzieki powrotowi do pieknego Gdańska:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emenems - nie zmartwiaj się, myśli pozytywnie i na pewno się uda, a za dwa tygodnie będziemy miały wysokie bety:-D, a Anika jutro lub w sobotę:-D

Florcia - dzięki za info o luteinie

Kochane idę spać, spokojnej nocy:tak:
 
Do góry