reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Anika1
Jaki ten świat mały!!!
Tak ,notorycznie mają "małe" opoznienia, ale jestem bardzo zadowolona , bo mi dr Żak poswieca na wizycie tyle czasu ile mi potrzeba, nic w pośpiechu, konkretne , fachowe podejscie.
I pani w recepcji w rudych wlosach przemiła :)
Wynika z tego ,ze moze kiedys siedzialysmy obok siebie na poczekalni,kto wie.. Bo Ty chyba dzien,dwa wczesniej iui mialas dobrze mnie pamiec nie myli?
 
reklama
malaMii, iui miałam w niedzielę (27.04), a na usg biegałam codziennie od środy, wiec jest ogromna szansa, że się widziałysmy ;) świat jest mały:) a jak to się stało, że trafiłaś do Medartu? to Twoja pierwsza iui?
 
Tak moja pierwsza iui.
Najpierw leczylam sie u zwyklego gin tu w De, po roku skierowal mnie do gin specjalizujacego sie w nieplodnosci.
Jak wspomniałam wczesniej leczyłam sie na poczatku w Neridzie, co chwile pani z recepcji dzwonila by przekladac wizyty co mnie niesamowicie irytowało, nie mieszkam w Pl i swoje wyjazdy zawsze planowalam pod wizyty , a tu ciagle zmiany. Poza tym do fachowosci uslug z biegiem czasu tez mialam wiele zastrzezen. Po 1,5 roku bezowocnych staran natrafilam gdzies na ulotke MedArtu, stwierdzilam iz nie mam nic do stracenia , zapisalam sie no i juz zostalam.
Odrazu konkretnie , stymulacja , monitoringi i z wlasnej decyzji inseminacja . . (29.05-wtorek)
 
Smerfeta, dzięki za info. Ty jak zawsze konkretna :-) Zrobiłam tak jak napisałaś. Tym bardziej, że zgadza mi się to z tym co lekarz powiedział, żeby po iui wziąć wieczorem tylko 1 tabletkę.
 
My po oddaniu nasienia, koło 11 IUI, teraz kawka. Tym razem wzięliśmy hotel i przynajmniej maz nie miał takich problemow jak w tych pokojach do oddawania próbki ....

Stres jest, ale zobaczymy
 
Blue, agaawa - kciuki zacisnięte!

emenems, to jeszcze moment i już będzie po wszytskim, z tą róznicą, że teraz z sukcesem ;)

Majka, a Ty kiedy testujesz? chyba podobnie miałysmy iui

malaMii, ja do Medartu trafiłam przez znajomą i tez byłam pozywtywnie zaskoczona tempem działań - na początku problem był tylko po mojej stronie, nasienie M ok - Żak badal i powiedział, ze kazdy chciałby takie miec. niestety po roku parametry bardzo spadły i teraz mamy dwa problemy:/ i raczej nie mamy planu, co dalej - M chyba bedzie musiał się poddac laparosopii (żylaki powrózka nasiennego) - jestesmy na etapie konsultacji, ja mam jeszcze kilka badań do wykonania, a czy poddam się kolejnej iui po ostatnich rewelacjach - nie wiem:(
czy Ty testujesz we wtorek? jakieś przeczucia? ;)

ja postanowiłam zrobic jutro betę - dziękuję za wszystkie rady, dziewczyny!

dobrego dnia!
 
Anika1
U mojego M nasienie super, u mnie PCO. Byc moze rowniez czeka mnie laparoskopia, zobaczymy czy uda sie przeskoczyc pewne granice czy bedzie ona konieczna..

Z racji ,ze to moja pierwsza iui nie moge sie wyluzowac na ten czas oczekiwan.. Test zrobie juz w poniedzialek, we wt jedynie potwierdze bete.
Mam mieszane uczucia, troche jednak "dopomoglo się" szczesciu wiec jak nic z tego nie wyjdzie to obawiam się ,ze moje rozczarowanie bedzie podwojne..
Poki co trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze testowanie.

Milego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczynki!

trzymam za Was wszystkie gorace kciukasy !!!


ja byłam wczoraj po 20- tej na wizycie. Nie pisałam wczoraj, bo zanim przyjechałam do domku, to prawdziwie padlam na twarz:) wiec tak - pecherzyki rosną. Mam ok. 8 wielkości 15-16 mm, jeden 18,9, kilka małych pecherzykow ok 10 mm. Nakłuwac bedziemy wszystkie. Dostałam leki na dzisiaj i jutro, jutro na 8 rano jeszcze podgladanie, wieczorem zastrzyk i w pn punkcja. Dzisiaj mam urlop, a od poniedziałku ide na zwolnienie. Bardzo sie ciesze, bo musze odpoczac.


Caluje Was wszystkie.
 
Do góry