reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Demollka, gratuluję! ale piękna historia z happy endem :-)
Luize, obydwa pekły?! a tak się martwiłaś:)) super! ja brałam duphaston od dnia iui do momentu bety - czyli dokładnie tak, jak zalecił Twój lekarz. za dwa tygodnie piękna beta u Ciebie wyjdzie :tak:
 
reklama
Anika - też byłam zdziwiona, że obydwa pękły. Tym razem jestem jakoś dobrej myśli, wcześniej raczej zakładałam, że się nie uda. Teraz postanowiłam myśleć pozytywnie. Może to podziała ;-) A Ty jutro robisz betę? Mój Dr powiedział, że mam zrobić równo w czwartek za dwa tygodnie. Trzyyyymaaaaam moooocno kciuki za jutro :-D
 
Luize, zrobię jutro lub w sobotę - wg mojej gin w sb mogłabym już zrobić zwykły test, więc myślę, że jutrzejsza beta byłaby wiarygodna, ale nie wiem, czy nie stchórzę.. :(
 
Ja bralam od drugiego dnia po jednej 200 wieczorem o tyle nie dogodne ze mialam opory przed przytulankami ;) ale to taki moj opór. Tak jak ty do bety
 
hej....
florcia,ale ja do mojego dr.pretensjii kompletnie nie mam!!i mieć nie mogę!!.Bo on powiedział tylko jak jest z rządówką w naszym przypadku,sam stwierdził,że to dyskryminacja takich par i że jemu tez to nie podoba sie,tylko,że on nic nie poradzi na takie prawo....Powiedział nam jak jest...prosto z mostu i bez owijania w bawełnę!!a tak chyba lepiej,niż mówić jakimiś opłotkami i nie do końca ma być to zrozumiałe!!Ja pretensji,żalu nie mam wogóle do niego!!Moge mieć jedynie do goscia,który ustalał takie cos do rządówki!!i nic poza tym!!!
anika,jak emocje przd jutrem?? kciuki trzymam za super wynik!!:tak:

Demollka,super historia:tak:i serdecznie gratuluję!!mam nadzieję,ze wszystko będzie dobrze!!ba...!!musi być!!:tak:
Luize,fajnie,że już po iui..teraz czekamy 2 tyg.na fajną betkę:tak:
Ja,czekam na histeroskopię,którą mam w środę i już sram(przepraszam,za wyrażenie),po gaciach,bo boję sie...modlę sie,aby było wszystko "tam"dobrze.........,czekam również na e-maila z novum...zobaczymy co mi odpiszą...takze od tych czynników zależy co dalej z będzie......MODLĘ SIE ABYŚMY ZAKWALIFIKOWALI SIE NA RZĄDÓWKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... a jak (ODPUKAĆ!!!!) nie uda nam sie,to prywatnie będziemy podchodzić do in vitro.......ale mam nadzieję,że uda nam sie na rządówkę!!!
Agaawa,jak tam u Ciebie?????????????
 
Ostatnia edycja:
Anika - znam ten ból, im bliżej terminu bety tym bardziej się boję. Jestem pewna, że będzie dobrze.

Milena - trafiłaś w sedno z tymi przytulankami po lutce, bo ja też mam jakieś opory:confused: A Wy dziewczyny jakie macie doświadczenia w tej kwestii?
 
reklama
Kasica - trzymam kciuki za środę, aby wszystko było dobrze i na pewno będzie:-) Super, że macie już nowy plan działania.
 
Do góry