reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny przepraszam te, którym nie odpisałam ale przez 2 dni miałam problem z pisaniem na forum, nawet priv. Wyskakiwało okienko do odpowiedzi ale nieaktywne i błąd na stronie, nie wiem dlaczego :wściekła/y:

Kaarola odpowiadając na Twój privja zbytnio na wynikach nasienia się nie znam ale masz normy obok więc widać z czym jest nie tak. Trochę słaba ruchliwość ale też mała ilość. Mam nadzieję, że tuning do IUI pomoże :tak:

Luize tak jak napisała Smerfeta 1 lutka rano, druga wieczorem :tak:

Agaawa nieźle naprodukowałaś jajcorków :-)

Emenems kciukasy, żeby ten raz okazał się właśnie TYM :tak::-)

Blue za Ciebie kciuki specjalne i tańce łamańce i wszystko co tylko chcesz. MUSI się udać :tak::-):tak:

Dziewczyny uzupełnijcie naszą magiczną listę bo się trochę pogubiłam:sorry2::

Anika11: 27.04.2014. IUI, 10.05.2014. wysoka beta
MalaMii: …… IUI, ………… wysoka beta
Majka_K: 02.05.2014. IUI, 16.05.2014. wysoka beta
Florcia: …..2014 IUI, ….05.2014. wysoka beta
Luize: 08.05.2014. IUI, 22.05.2014. wysoka beta
Emenems: 09.05.2014. IUI, 23.05.2014. wysoka beta
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik36 my to organizatorki jesteśmy ;) Wczoraj sie za to zabrałam ale jakos nie moglam dość końca i odpuściłam ;) za tydzień ja się do listy dopisze ;) no w tym roku miesiącu musi się którejś udać oby wszystkim ;)
 
Kasik, Ty jesteś niesamowita z tą listą!!! :-) widzę, że jest nas sporo na liście, zatem wyż demograficzny idzie!!! :-D
 
Ja wlasnie po, dzis moj lekarz robił. Maz mowi ze wydaje mu sie ze inaczej bo ta rurka krótsza była niz ostatnio, no i dzis nic nie bolało, czuje sie super. Ostatnio zdychalam 3 godziny.
Dzis 4ml nasienia 137mln w ruchu dobrym progresywnym. Tyle było napisane.

Czekamy dwa tygodnie:) mam nadzieje tylko ze podroz samolotem nic nie pogorszy
 
Emenems więc trzymam kciuki :) a co dokładnie macie na myśli pisząc o tuningu nasienia bo jestem zielona i dopiero zaczynam myslec o iui :p. W sensie ze leki suplementy ? Wybaczcie za głupie pytanie :p
 
Kaarola pamiętaj, że nie ma głupich pytań :tak: Tuning to takie podrasowanie nasienia, nie wiem dokładnie na czym polega ale po nim plemniki są bardziej ruchliwe :-)

Emenems
dobrze, że tym razem wszystko gładno poszło, teraz tylko albo 14 dni i wszystko będzie jasne. Będziesz w Polsce akurat w terminie bety?
 
A powiedzcie mi jeszcze bo nie chce zasmiecac tutaj a nie mogę znalezc wątku o wizycie u androloga usg itp bo u nas jest pare nieprawidłowości i nie wiem gdzie o tym poczytać.
 
reklama
Do góry