reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kasica, niby mam jutro testowac, ale trochę panikuję:/ a w ogóle to jakoś niesamowicei szybko minęły mi te dwa tygodnie od iui - ale to pewnie przez rewelacje ze szpitalem itp. a Ty sądzisz, że jutro beta będzie wiarygodna?
a jesli chodzi o Ciebie, to w środę będzie wszystko dobrze - nie może być inaczej:) daj znac, co napisali z novum :)
 
reklama
Agaawa, Blue &&&&&&&:-)

Kasica dostałaś jakieś info z Novum??


u mnie szał ciał i uprzęży, czas leci ogromnie szybko. nowy dom, a zwłaszcza dojazdy do pracy.
od wczoraj zaczęłam brać anty, czekamy na wyniki badań i za tydzień mamy wizytę. przede mną jeszcze usunięcie zęba mądrości brrr...

udanego wekendu, bo ja zaganiana będę na maxa i zajrzę dopiero w poniedziałek
 
anika11 nie martw się na zapas, ja po inseminacji straciłam przytomność z bólu. Test dzisiaj w 13dpo wyszedł negatywny nawet cieniutka nie było, ale sie przeziębiłam i musiałam wiedzieć, co mogę za leki wziąść. I tak czuje jakby miała nadejść mega @. Nawet jak test nie wyjdzie to nadal są szanse:)
 
Magda,to u mnie zupełnie jak u Ciebie....tez zaganiana jestem,że hej!!non stop robimy cos w mieszkaniu naszym...teraz czekamy na szkło do kuchni(lacobal),az nam zamontuja i td....w sob.po pracy na zakupy jedziemy ,i non stop na pełnych obrotach...
ojoj....oby rwanie zęba było bezbolesne...yyy tzn.potem jak znieczulenie pusci,aby nie bolało!!i kciukasy za wizytę!!:tak:
anika,powiem ci szcerze,że nie mam pojęcie czy beta będzie wiarygodna!!...miałąm 3 iui,i nigdy nie robiłam bety!!!!!!!!!!:no:,po prostu ...czekałam,az @ mi już sie spózni o kilka dobrych dni,albo po prostu @ dostawałąm w terminie lub 2-3 dni po terminie...także ja bety nie robiałm!
Wieści z novum jeszcze nie mam:no:
Magda,a jak daleko dojeżdzasz do pracy??? gdzie mieszkacie,a gdzie pracujesz??
 
Ostatnia edycja:
demollka, ja po tej własnie inseminacji wyladowałam w szpitalu na 5 dni, okropnie ją zniosłam - choć do konca nie wiadomo, co się stało:/ pisałam o tym kilka stron wcześniej:/
Kasica, ja mam zrobic test, bo od jego wyniku zalezy dalsze przyjmowanie leków typu duphaston, estrofem itp. muszę go zrobic, ale chyba poczekam do soboty
magdaMMM, powodzenia u dentysty:/ wątpliwa przyjemność:(
 
Luize - tak, jutro, znowu sie boje bo mniecto bolało ostatnim razem. Tym razem zarezerwowaliśmy hotel dla pacjentów i prosto po pracy jazda i oto jestesmy.

Ja to sie załamuje jak was czytam, u mnie to wyglada jak epoka kamienia łupanego....
Usg mialalm wczoraj o 11, pęcherzyk jeden 18mm. I wszystko. Dzis o 22 ovitrelle zastrzyk i jutro o 9 dostarczenie nasienia i koło 11 IUI. Zadnych usg żadnego wiecej podglądu.... Nie wiadomo nawet czy jutro bedzie pęcherzyk czy pęknie ... Nic. Zalamka po prostu jak czytam jak to u was dokładnie jest
 
Emenems - ja wcześniej też nie miałam usg po iui, co prawda miałam na cyklu naturalnym. Dopiero przy stymulacji jakoś bardziej profesjonalnie to wygląda. A przyjmujesz coś po? Kciuki mocno zaciśnięte za jutro:-)
Ja mam wątpliwości jak przyjmować tę luteinę, dr zapisał mi 2x50mg/dzień, ale nie dopytałam czy mam przyjąć 2 tabletki na raz, czy po 1 rano i wieczorem?
 
reklama
Emenems trzymam kciuki za powodzenie, będzie dobrze:-))
A czy jezeli masz jakies zastrzezenia do swojego gin-nie myslalas o jego zmianie do tej pory?

Anika1 kilka dni po iui czułam sie zle, wszystko bolalo , brak sil, tragedia na kilka dni mnie odcielo.
Byc moze to przez leki , zastrzyki stymulujace przez caly miesiac czyms bylam "faszerowana", nerwowka do tego itp. Byc moze to wszystko mialo wplyw ,ze jak puscilo to mnie "rozlozylo"..
Ciesze sie,ze juz jest dobrze.
Test 13,14.05.
Czas oczywiscie w ogole mi nie leci:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry