reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Powiedzcie jak to jest z relanium, czy lekarze chętnie dają recepty? To będzie mój ostatni transfer . Poprzednie jakoś przetrwałam ale tym razem wiem że będzie ciężko bo jak się nie uda to koniec marzeń
 
reklama
Krokus, przykro mi że dopadł Cię stres (każdego by dopadł, wiadomo).
Natomiast jak nasza Melapola uspokaja to znaczy, że trzeba jej słuchać ;)
Czy masz zlecone badanie antyXA, żeby sprawdzić czy dawka heparyny jest dobrze dobrana?
Nie mam. Wydaje mi się, że dawka heparyny ok. Mam 0,4. Przy poprzedniej ciąży na 0,6 absolutnie żaden lekarz nie chciał się zgodzić i od pewnej pani profesor ochrzan za 0,6 dostałam. To się do wagi ciała dobiera.
 
Powiedzcie jak to jest z relanium, czy lekarze chętnie dają recepty? To będzie mój ostatni transfer . Poprzednie jakoś przetrwałam ale tym razem wiem że będzie ciężko bo jak się nie uda to koniec marzeń
Ja do transferu nie miałam problemu żeby dostać. Potem już nie używałam tylko w czasie około transferu. To samo z nospą. Staram się nie brać.
 
Powiedzcie jak to jest z relanium, czy lekarze chętnie dają recepty? To będzie mój ostatni transfer . Poprzednie jakoś przetrwałam ale tym razem wiem że będzie ciężko bo jak się nie uda to koniec marzeń
U mnie też bez problemu, lekarz mnie pytał czy potrzebuje i przepisywał
 
Trzeba uwazać, bo diazepam silnie uzaleznia i ostroznie w 3 trymestrze - stosowany przewlekle moze spowodowac uzalenienie dziecka w macicy i zespol odstawienny u dziecka po urodzeniu. Oczywiscie stosowac mozna ale gdy naprawdę potrzeba i raczej nie non stop.
 
Trzeba uwazać, bo diazepam silnie uzaleznia i ostroznie w 3 trymestrze - stosowany przewlekle moze spowodowac uzalenienie dziecka w macicy i zespol odstawienny u dziecka po urodzeniu. Oczywiscie stosowac mozna ale gdy naprawdę potrzeba i raczej nie non stop.
Ja bym chciała przed transferem i do bety bo to będzie ciężki okres dla mnie
 
Haha dzieki za wiarę :) niezależnie od tego monitorować trzeba bo na szczescie mamy 21 wiek i wiele rzeczy mozna w porę wyłapac i odpowiednio zareagowac.
Bliskodo a jak u Ciebie? Imie jest? Pierwsze zakupy?
Moja Anka wazy juz 8,5kg i nosi 74… nieustająco jestem w szoku

U nas wszystko ok. Młody tydzień temu (23tc) ważył 545g. Pierwszy ciuch kupiony dosłownie 2 dni temu. Na razie nieustająco tylko oglądam.
Jeżeli chodzi o imię to póki co jest rodzinny "konflikt". Ja mam swoich faworytów, a Stary swojego. Natomiast wiem, że Staremu bardzo zależy na jego wyborze (imię po jego ojcu), więc powoli to trawię i coraz bardziej się ku niemu skłaniam (o czym Chłop jeszcze nie wie). O rany! U Was zaraz waga dobije do 10kg, a dopiero co wrzucałaś info, że Ania przyszła na świat. Ten uciekający z prędkością światła czas mnie trochę przytłacza.
 
U nas wszystko ok. Młody tydzień temu (23tc) ważył 545g. Pierwszy ciuch kupiony dosłownie 2 dni temu. Na razie nieustająco tylko oglądam.
Jeżeli chodzi o imię to póki co jest rodzinny "konflikt". Ja mam swoich faworytów, a Stary swojego. Natomiast wiem, że Staremu bardzo zależy na jego wyborze (imię po jego ojcu), więc powoli to trawię i coraz bardziej się ku niemu skłaniam (o czym Chłop jeszcze nie wie). O rany! U Was zaraz waga dobije do 10kg, a dopiero co wrzucałaś info, że Ania przyszła na świat. Ten uciekający z prędkością światła czas mnie trochę przytłacza.
A jak tatuś miał na imię? A jakie są twoje typy?
 
reklama
Do góry