reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Nie trzeba aż w Hiszpanii jeśli mieszkasz w Polsce :)
Z tego co się orientowałam to tylko Hiszpania i Dania pozwalają na invitro bez pary. W Polsce nie ma możliwości podejscia bez partnera... Nie mieszkam w Polsce, ale w moim kraju też tylko z partnerem, więc wybrałam Hiszpanię.
 
reklama
A gdzie w Czechach? Może da się przenieść gotowe zarodki żeby tam je przebadali?
Póki co padło na Reprofit w Ostrawie. Rozważaliśmy kwestię przeniesienia zarodków i przebadania ich w Reproficie. Poruszę tą kwestię podczas wizyty z lekarzem - wszystko zależy od kosztów. Jeśli przeniesienie ich i przebadanie (mamy jeszcze 3, w tym dwa zamrożone w jednej słomce) będzie drogie to odpuścimy ten temat.
 
Póki co padło na Reprofit w Ostrawie. Rozważaliśmy kwestię przeniesienia zarodków i przebadania ich w Reproficie. Poruszę tą kwestię podczas wizyty z lekarzem - wszystko zależy od kosztów. Jeśli przeniesienie ich i przebadanie (mamy jeszcze 3, w tym dwa zamrożone w jednej słomce) będzie drogie to odpuścimy ten temat.
Trzymam kciuki, dawaj znać :)
 
Hej dziewczyny. Czytałam Was i trochę się udzielałam na kafeterii(PolaMela może pamiętasz?:) )...w sierpniu zeszłego roku podeszliśmy do AZ w Reprofit niestety nic nie drgnęło...w tym roku chcielibyśmy spróbować ponownie, lekarz proponuje test beready i histeroskopie. Co Waszym zdaniem niezaszkodzi zbadać? Nadmienię tylko, że immunologie już mamy zbadaną
 
Hej dziewczyny. Czytałam Was i trochę się udzielałam na kafeterii(PolaMela może pamiętasz?:) )...w sierpniu zeszłego roku podeszliśmy do AZ w Reprofit niestety nic nie drgnęło...w tym roku chcielibyśmy spróbować ponownie, lekarz proponuje test beready i histeroskopie. Co Waszym zdaniem niezaszkodzi zbadać? Nadmienię tylko, że immunologie już mamy zbadaną
Histeroskopia diagnostyczna to podstawa podstaw, także to zrobiłabym koniecznie. Test beReady ma sens tylko gdy i jedno i drugie wykonywane jest na cyklu sztucznym. U mnie akurat wyszło standardowe okno implantacyjne, ale czasami dziewczynom wychodzi przesunięcie.
 
reklama
Hej dziewczyny. Czytałam Was i trochę się udzielałam na kafeterii(PolaMela może pamiętasz?:) )...w sierpniu zeszłego roku podeszliśmy do AZ w Reprofit niestety nic nie drgnęło...w tym roku chcielibyśmy spróbować ponownie, lekarz proponuje test beready i histeroskopie. Co Waszym zdaniem niezaszkodzi zbadać? Nadmienię tylko, że immunologie już mamy zbadaną
Ja po tylu moich doświadczeniach wiem ze Czesi są dobrzy ale pod warunkiem ze kobieta ma dobre warunki hormonalne bo u nich się to słabo bada. W Polsce miałam znacznie dokładniejszy monitoring cyklu, endometrium - jego grubości i JAKOŚCI a także stężeń hormonów.
 
Do góry