reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Hej. Czy mogę się przyłączyć? Mam synka z KD z uwagi na POF. Teraz jestem po mezoterapii jajników, coś tam ruszyło, spróbuję podejść do stymulacji. Jak się nie uda, wracam po zarodek z KD. Problem w tym, że nadal karmię piersią i do zarodka z KD na pewno każą mi odstawić dziecko od piersi, a bardzo bym nie chciała. Mezoterapię robiłam w innej klinice i tu przejdę stymulacje mimo karmienia piersią. Czy jest może tu ktoś kto podchodził karmiąc lub słyszał o takim przypadku. Mam już 40 lat i biję się z myślami czy czekać czy próbować zajść w 2 ciążę. W Mezoterapię specjalnie nie wierzę. Zrobiłam bardziej dla spokojnego sumienia.
A długo już karmisz?
 
reklama
Co do prób in vitro podczas karmienia piersią wydaje mi sie ze nie jest to sensowne miedzy innymi ze względu na konieczność stosowania leków. Co innego naturalna ciąża, co innego w naszej sytuacji gdy każda miała cały zestaw farmakoterapii w tym choćby progesteron, który hamuje laktację. Na szczęście w wieku 15 m-cy możesz bez zadnej szkody dla malucha odstawić go od piersi :)
Ja miałam dziś Ogtt, wyszedł ok choć cukier po godzinie w górnym zakresie normy i powinnam uważać. Wynik uczciłam ciastkiem :)
 
Co do prób in vitro podczas karmienia piersią wydaje mi sie ze nie jest to sensowne miedzy innymi ze względu na konieczność stosowania leków. Co innego naturalna ciąża, co innego w naszej sytuacji gdy każda miała cały zestaw farmakoterapii w tym choćby progesteron, który hamuje laktację. Na szczęście w wieku 15 m-cy możesz bez zadnej szkody dla malucha odstawić go od piersi :)
Ja miałam dziś Ogtt, wyszedł ok choć cukier po godzinie w górnym zakresie normy i powinnam uważać. Wynik uczciłam ciastkiem :)
1 ciastko brzmi rozsądnie :-)
 
brzmiałoby gdybym dała radę na nim skończyć :) jak Ty się czujesz, jakieś objawy?
hahah czyli hormony rządzą nadal. Słodka bedzie ta Twoja dziewczynka :-)
Ja ze spokojem jutro pedze na betę. To bedzie 22 dzien. Brzuch wzdęty, neoparin 0,6 codziennie :-( to najgorsze dla mnie zadanie... trombofilia .... Innych objawow brak.
 
hahah czyli hormony rządzą nadal. Słodka bedzie ta Twoja dziewczynka :-)
Ja ze spokojem jutro pedze na betę. To bedzie 22 dzien. Brzuch wzdęty, neoparin 0,6 codziennie :-( to najgorsze dla mnie zadanie... trombofilia .... Innych objawow brak.
Polecam robić zastrzyki z neoparinu baaaardzo powoli. Tak wolno żeby nawet nie bolało. Jak zaboli to przerywasz i czekasz aż przestanie i dopiero wtedy dalej wstrzykujesz. Ja tak robię i nawet siniaki się nie robią 😀 kiedyś miałam cały siny brzuch od tego. Dodatkowo wypuszczam powietrze ze strzykawki.
Powodzenia na becie 😀
 
reklama
Polecam robić zastrzyki z neoparinu baaaardzo powoli. Tak wolno żeby nawet nie bolało. Jak zaboli to przerywasz i czekasz aż przestanie i dopiero wtedy dalej wstrzykujesz. Ja tak robię i nawet siniaki się nie robią 😀 kiedyś miałam cały siny brzuch od tego. Dodatkowo wypuszczam powietrze ze strzykawki.
Powodzenia na becie 😀
Dzieki, robię wg Twoich rad dokladnie, ale widok igly i wbicia mnie poprostu odraża, ale cóż- nie ma innej opcji
Dzis tak na spacerze myslalam, ze moze to bedzie maly piechur, bo spacer dlugi , ale zobaczymy jak historia sie potoczy. O dziwo jestem wyjatkowo spokojna i pogodzona z losem.
 
Do góry