reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Ja brałam Divigel 4x2 saszetki do 12 tugodnia, ale chyba nie miałam tak wysokiego estrogenu. Progesteron za to brałam hurtowo…
Sugestia od dr to prog powyzej 30, wiec mialam 24 i dolozylam luteine i skoczyl ponad 37. Natomiast estrogen to zalecenie ponad 1300, wiec podwoilam estrofem. Mam nadzieje, ze bedzie Ok. Tak staram sie myslec spokojnie ny nie brac Relanium 8-)
 
reklama
Sugestia od dr to prog powyzej 30, wiec mialam 24 i dolozylam luteine i skoczyl ponad 37. Natomiast estrogen to zalecenie ponad 1300, wiec podwoilam estrofem. Mam nadzieje, ze bedzie Ok. Tak staram sie myslec spokojnie ny nie brac Relanium 8-)

Ja miałam kontrolę progesteronu tylko. Ale duże znaczenie mialo ile czasu po ostatniej dawce jechałam na badanie, miałam wahania od 25 do niemal 100. Dziś sama myślę o relanium, mam jakiś nerwowy dzień, podwyższone ciśnienie rozkurczowe i tętno, po poronieniu mam obsesję na punkcie ciśnienia i stres się nakręca…
 
Sugestia od dr to prog powyzej 30, wiec mialam 24 i dolozylam luteine i skoczyl ponad 37. Natomiast estrogen to zalecenie ponad 1300, wiec podwoilam estrofem. Mam nadzieje, ze bedzie Ok. Tak staram sie myslec spokojnie ny nie brac Relanium 8-)

Ja miałam kontrolę progesteronu tylko. Ale duże znaczenie mialo ile czasu po ostatniej dawce jechałam na badanie, miałam wahania od 25 do niemal 100. Dziś sama myślę o relanium, mam jakiś nerwowy dzień, podwyższone ciśnienie rozkurczowe i tętno, po poronieniu mam obsesję na punkcie ciśnienia i stres się nakręca…
Pomysl o czyms milym, moze masaz jakis by rozluznil nerwy. Duzo przeszlas, wiec "wyczulenie" na cisnienie bedzie mocne. Nie wiem co Ci doradzic, bo to zawsze latwiej sie mowi niz robi. Trzymaj sie !
 
Kiedy masz wizytę z usg?
W poniedzialek tj. 18 dzien od transferu chce zrobic Bete i prpg i E2 i wowczas z wynikami dopiero umówic. To dla mnie zupelnie nowy etap, nic sie nie znam :-) trzymam sie mysli: "Werka spokojnie":-) myslalm by tak to rozegrac by bylo mozna sorawdzic serce tj 6 tydz. zdaje sie. Transfer blastki mialam 30 marca. Przeciągam zbytnio?
 
W poniedzialek tj. 18 dzien od transferu chce zrobic Bete i prpg i E2 i wowczas z wynikami dopiero umówic. To dla mnie zupelnie nowy etap, nic sie nie znam :-) trzymam sie mysli: "Werka spokojnie":-) myslalm by tak to rozegrac by bylo mozna sorawdzic serce tj 6 tydz. zdaje sie. Transfer blastki mialam 30 marca. Przeciągam zbytnio?
A jak u Ciebie ze spokojem ducha? mam nadzieję, ze lepiej i obylo sie bez relanium.
 
W poniedzialek tj. 18 dzien od transferu chce zrobic Bete i prpg i E2 i wowczas z wynikami dopiero umówic. To dla mnie zupelnie nowy etap, nic sie nie znam :-) trzymam sie mysli: "Werka spokojnie":-) myslalm by tak to rozegrac by bylo mozna sorawdzic serce tj 6 tydz. zdaje sie. Transfer blastki mialam 30 marca. Przeciągam zbytnio?
Standardowo pęcherzyk widać przy becie ok 1000 a serce - przy 10.000 :) estrogenów nie będziesz musiała kontrolować, progesteron ma znaczną zmienność dobową. U mnie zarodek i serducho pojawiły się w 7 tygodniu.
Ja kontroluję ciśnienie, próbuję się nie stresować.
 
reklama
Do góry