reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Werka jak się czujecie? Kiedy termin? Imię jest?
hej, a dziekuję, blonnik i woda w ilosciach hurtowych ... ciut lepeij. Za 10 dni mam wizytę, to maluszek moze juz bedzie mial z 1,5 kg. Tak obstawiam:-) A jak Wy sie macie? Anna nadal krzykliwa?
Imię... hmmm brak, jakby byla dziewczynka to nie byloby problemu- Weronika haha ale chlopak to juz problem :-)
 
hej, a dziekuję, blonnik i woda w ilosciach hurtowych ... ciut lepeij. Za 10 dni mam wizytę, to maluszek moze juz bedzie mial z 1,5 kg. Tak obstawiam:-) A jak Wy sie macie? Anna nadal krzykliwa?
Imię... hmmm brak, jakby byla dziewczynka to nie byloby problemu- Weronika haha ale chlopak to juz problem :-)
A kiedy planowo rodzisz? Masz wskazania do cc czy idziesz dołem? Anka ma teraz biegunkę dla odmiany po wcześniejszych zaparciach. Dziś zrobiłyśmy sobie pierwsze selfie :) teraz dziewczynki chyba rodzą się z umiejętnością zrobienia „dziubka” 🤣
 

Załączniki

  • IMG_8285.jpeg
    IMG_8285.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 92
A kiedy planowo rodzisz? Masz wskazania do cc czy idziesz dołem? Anka ma teraz biegunkę dla odmiany po wcześniejszych zaparciach. Dziś zrobiłyśmy sobie pierwsze selfie :) teraz dziewczynki chyba rodzą się z umiejętnością zrobienia „dziubka” 🤣
Urocze zdjęcie!! mala juz nie taka mala :-) slodkie policzki!
Polowa grudnia
 
reklama
Mamy tylko jeszcze jedna szanse. Potem zamykamy temat definitywnie
Rozumiem, masz już maluszka i na nim się skupicie. Dla mnie temat drugiego dziecka tez jest zamknięty, Ania to był 10 transfer i nie mam już ani siły ani środków ani tez wieku żeby starać się o rodzeństwo. A ona rośnie zdecydowanie za szybko…
 
Do góry