reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

No bo
Tylko że mój pierwszy transfer dał ciążę
Do pozostałych transferów brałam o tych samych godzinach leki chociażby z racji rytmu dnia /pracy
I zastanawiam się czy wogole to ma
Sens w tym przypadku
a jak dawno byla ta ciąza?
Receptywnosc endometrium sie zmienia z wiekiem. Dlatego test ERA ma waznosc rok, po tym czasie okno moze byc już inne
 
reklama
No bo

a jak dawno byla ta ciąza?
Receptywnosc endometrium sie zmienia z wiekiem. Dlatego test ERA ma waznosc rok, po tym czasie okno moze byc już inne

Potwierdzam. Ja też dostałam informację, że ERA/ beReady mają ważność rok.

Chociaż ja miałam szczęśliwy transfer po blisko 1,5 roku (z uwzględnieniem wyniku z ERY).
 
Ciąża była do 17.04.2023
Czyli już minął rok
Ja tez z Anią zaszlam w ciąze po dacie waznosci ERY ( 1,5 roku po) jednak stosując progesteron wg wyniku - czyli wlaczalam go 5,5 dnia przed transferem. U mnie sie sprawdziło i receptywność się widocznie nie zmieniła. Nikt Ci na 100% nie powie czy warto czy nie. Wg mnie jeśli inne rzeczy masz już sprawdzone a następny transfer nie wyjdzie to warto. Ale teraz bym nie robiła bo miałaś świeżo histero i moze to wystarczy, zadziala jak scratching :)
 
Dziewczyny a ja mam pytanie o test era
Czy wogole jest sens robic ?
Tydzien temu mialam
Histeroskopie, został usunięty jakiś zrost i ogniska adonemiozy
Czekam teraz na wynik Cd
Dla przypomnienia - mam za sobą 4 transfery
1 dał ciążę (zatrzymała się w 11 tc)
Kolejne bety zero
W reproficie powiedzieli mi kiedyś że można go rozważyć .. ale czy to ma sens skoro ju ra zaszłam w ciążę ??
Kasialucky ja robiłam . Nieprzyjemnie badanie. Efektów brak. Jedyny plus tego był taki że robiłam to w salve i dali mi inne leki. Co pozwoliło mi dostrzec że lewituje po progesteronie besins.
 
Do góry