reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Ale powiem Wam, że nie jestem smutna, zła ani załamana. Wręcz przeciwnie - cieszę się z tego jednego walczącego jak lew bąbelka. To jest najbardziej realna szansa na dziecko jaką kiedykolwiek miałam. Więc to dalej daje mi radość. A ze mi się chce płakać, rzygać, krzyczeć - to jest taki koktalj emocji, hormonów, a i duphaston dokłada swoje trzy gorosze... Ale dobrze. Mamy szansę. Jedna szansa to więcej niż zero.
U mnie też był tylko jeden? Pamiętasz? Podeszłam do transferu ze spokojem bez napalnia się. I byłam już tak blisko. Pamiętaj że do ciąży i dziecka wystarczy tylko jedno jajeczko i jeden plemnik. Po co martwić się na zapas. Czas pokaże co z tego będzie. My kciuki trzymamy, bo każda z nas wie ile to nerwów i stresu.
Nie przejmuj się wahaniem nastrojów, tak to już jest że przy iv towarzyszą nam skrajne emocje... będzie dobrze 💪
 
Mam do Was pytanie natury psychologicznej - jak sobie radzicie ze skupieniem się na normalnych czynnościach? Mam wrażenie, że im bliżej punkcji tym trudniej mi jest myśleć o czymś innym, przez co dużo wolniej pracuję. Dzisiaj z zaplanowanych 5 rzeczy zrobiłam 2..... Macie jakieś sposoby na to jak oderwać głowę od myślenia?
Ja nie brałam l4 ani po punkcji, ani po transferach właśnie żeby nie myśleć. A na weekend szukalam zajęcia, umawiałam się ze znajomymi, rodzicami żeby zająć czymś czas i żeby szybko zlecialo
 
Ale powiem Wam, że nie jestem smutna, zła ani załamana. Wręcz przeciwnie - cieszę się z tego jednego walczącego jak lew bąbelka. To jest najbardziej realna szansa na dziecko jaką kiedykolwiek miałam. Więc to dalej daje mi radość. A ze mi się chce płakać, rzygać, krzyczeć - to jest taki koktalj emocji, hormonów, a i duphaston dokłada swoje trzy gorosze... Ale dobrze. Mamy szansę. Jedna szansa to więcej niż zero.
Wiem, że to nie tako wynik, jakiego oczekiwałaś, ale ten bąbelek tak walczy! Jesteś silna, uwolnij emocje i leć po swojego kropka w przyszłym miesiącu 🤍
 
Mam do Was pytanie natury psychologicznej - jak sobie radzicie ze skupieniem się na normalnych czynnościach? Mam wrażenie, że im bliżej punkcji tym trudniej mi jest myśleć o czymś innym, przez co dużo wolniej pracuję. Dzisiaj z zaplanowanych 5 rzeczy zrobiłam 2..... Macie jakieś sposoby na to jak oderwać głowę od myślenia?
A przed, byłam tak podekscytowana że nie mogłam się doczekać kolejnego zastrzyku 😀
 
Wiem, że to nie tako wynik, jakiego oczekiwałaś, ale ten bąbelek tak walczy! Jesteś silna, uwolnij emocje i leć po swojego kropka w przyszłym miesiącu 🤍
miałam nadzieję na taki wynik, błagałam, żeby chociaż cokolwiek było. Więc cieszę się, że ten jeden bąbel zechciał z nami zostać naarzie.
 
miałam nadzieję na taki wynik, błagałam, żeby chociaż cokolwiek było. Więc cieszę się, że ten jeden bąbel zechciał z nami zostać naarzie.
Nie na razie tylko został z Wami ❤️🤞
Pamiętaj, że śnieżka ma już imię 😁 nie mogę doczekać się Twojego transferu.
Bo będzie w październiku tak? A październik tuż za rogiem 🌈
 
reklama
Nie na razie tylko został z Wami ❤️🤞
Pamiętaj, że śnieżka ma już imię 😁 nie mogę doczekać się Twojego transferu.
Bo będzie w październiku tak? A październik tuż za rogiem 🌈
albo w październiku albo w listopadzie, muszę widzieć jak mi usg z pracą będę kolidować :)
Narazie czekam na luzie na okres i będę myśleć. I wiecie co? Wypije se drina! 😂
 
Do góry