reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Hej wszystkim, przycupnę w tym temacie jeżeli pozwolicie, bo od września też ruszamy z IVF - zostaliśmy zakwalifikowani do programu w ubiegłym tygodniu, robimy badania, czekam na pierwsze USG za tydzień i potem od następnego cyklu zaczynamy stymulację. Czuję się trochę zagubiona w tym wszystkim (zwłaszcza jak poczytałam Wasze posty), ale zaczynam myśleć, że to dobry krok.
Każda z nas, na początku tej drogi, jest zagubiona. Pamiętaj, że nie ma głupich pytań i jesteśmy tu po to, żeby każdej z nas łatwiej było przejść ten (bardzo obciążający zarówno fizycznie jak i psychicznie) proces :)
 
Która tutaj brała cyclogest? 😁 Nigdy nie przyjmowałam żadnych leków dopochwowo, to nie mam doświadczenia. Po zaaplikowaniu trzeba poleżeć? Rozpuszcza się to ładnie? 🙈
ja mam. Nie mam czasu poleżeć więc aplikuję i dalej chodzę ale zawsze stosuję wtedy wkładki bo strasznie się "ciapie"😂
 
reklama
No na noc to wiadomo, ja będę miała 2x dziennie więc jeszcze rano :)
Musisz sama przetestować. To że będzie wypływać to nie znaczy że się nie wchłania. Lekarz mi mówił żeby tym się nie przejmować. Gorzej jak właśnie nie rozpuści się prawie w ogóle i będzie wyjeżdżać tak jak u mnie 🙈 gdybyś miała taki problem to na wieczór przygotuj sobie i rano zanim wstaniesz możesz w łóżku zaaplikować.
 
Do góry